Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy jobban...

Mit tegyek, hogy jobban nézzek ki?

Figyelt kérdés

Szóval a problémám, hogy skinny fat vagyok. 173/60 Vékonynak tűnök de ami van rajtam az zsír. Már pár hónapja járok edzőterembe, heti háromszor kardiózok egy órát alkalmanként (futás, lépcső ) és heti négyszer súlyzós erősítést csinálok. A lábaimon már nagyon szépen látom a változást, viszont a testem más részén nem igazán.

Az étrendben minél kevesebb szénhidrátot és minél több fehérjét viszek be.

Ez így hosszútávon hoz eredményt? A kardió nem túl sok egy ilyen test tónusossá tételében? Tudtok adni pár tanácsot amivel effektívebbé tehetném az edzést?

22/L


2019. ápr. 30. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Próbálj ki edzés előtti készítményt. Edzés közben pedig ajánlott BCAA és glutamin fogyasztása.
2019. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kardió fölösleges ha nem az athlétikai állóképességed akarod fejleszteni, az abba beleölt energiád fordítsd a súlyzókra.

Hogy néz ki a súlyzós edzésed? Miket csinálsz, milyen felosztásban ha van felosztás, milyen rendszerességgel emelsz a súlyokon ha már emeltél?

Ha fogyni akarsz kell csökkenteni a szénhidrátbevitelt, inkább a GI indexre figyelj oda, és kerüld a gyorsan felszívódó sz*rokat. Zsírbevitel sem elhanyagolható ha izomépítés a cél.

2019. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vidd le a szenhidratot, pont h izmospdnod kene es miutan jo formaban vagy akkor a maradek zsirt ledolgozhatod de szerintem nem sok lehet rajtad. Egyszerre nem megy az izmosodas es a zsirvesztes csak a legelejen. Am kicsit soknak is tunik ez az edzes, a lenyeg h hosszu tavban gonolkodj es ne par het alatt akarj topmodell alkatot. Sok sikert.
2019. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de én is régóta sportolok, edzek. Én soknak látom ezt az edzést, ez heti 7 edzés. Valamikor pihenni is hagyni kell az izmokat, bár gondolom azokat a kardió napon csinálod. Én is szoktam kardiózni, bár nem ennyit. Én mindig azt csinálom, hogy az erőnléti edzés elején és végén kardiózok picit, de több az erőnléti edzés. Szerintem neked sincs szükséged sok kardióra, inkább erősíts. Ez az én tanácsom, de majd az okosok megmondják:)
2019. ápr. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A #3 válaszolóval egyetértve, a szénhidrátot nem szabad minimalizálni. A fehérje szénhidrátok társaságában épül be a legnagyobb mennyiségben az izmomba. Figyelj az edzés utáni szénhidrát és fehérje bevitelre, és vacsoránál a lassan felszívódó fehérjékre.

A kardiót kicsit túlzásba viszed, egészséges, de heti 3x1 órának már lehet jelentős izomleépítő hatása. Ha csak a zsírégetés miatt kardiózol, inkább térj át valami aerob mozgásra vagy a HIIT edzésformára.

2019. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. máj. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!