Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálék kiegészítőt...

Milyen táplálék kiegészítőt ajánlott szednem?

Figyelt kérdés

Kb. 4 hónapja kezdem el edzeni, eddig semmilyen fajta kiegészítőt nem szedtem (vitamint sem), csak a kajára figyeltem. Viszont most azt érzem, hogy megtorpant a fejlődésem, arra gondoltam, talán ezek a "csodaszerek" javíthatnának valamilyen szinten. (21/F)

"Tömegelős" időszakot tartok még, mert ez idő alatt nem sok súlyt tudtam magamra szedni, pedig próbálom a megfelelő kaját tartani.


Sokfajta dolgot olvastam, amiben tanácsot kérnék:

Milyen vitamint kéne szedjek? Kreatint olvastam sok helyen, hogy segíthetne. Érdemes lenne egy próbát tenni? Ha igen, melyik fajtát, illetve milyen módon? Fehérje porra szerintem nem lenne szükségem, mert azt a kajából beviszem amennyi ajánlott. Nem szeretnék horror összegeket költeni ezekre, bár tudom megvan az áruk, szeretném a legjobb ár-érték arányú termékeket használni. Nem célom a profi testépítés, csak egy jó formát szeretnék összerakni.


Szóval, milyen táp.kieg segíthet a fejlődésben?


Előre is köszi!


2019. máj. 3. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Bcaa, glutamin


Divat itt fikázni, de ezek az elsőrangú kiegészítők!

2019. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Kreatin valóban nem rossz ötlet, abból is a szinten tartós változatot ajánlom. Egy kupak reggeli előtt, másik edzés előtt, és meghozza hatását, nyilván csodát nem kell várni.


Tömegnövelő, fehérje porokat felejtsd el, ahogy mondtad, azt kajából kell megoldani.

Vitamin téren én annó "Monster packot" szedtem, nemtudom létezik e még, ha igen csak ajánlani tudom, talán az egyetlen vitamin készítmény amiben minden megvan.

BCAA, glutamin, talán még arginin ami hasznos lehet, de ha nem szeretnél nagy pénzeket költeni, én ezeket mellőzném.

Remélem tudtam segíteni, és további sok sikert!

2019. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!


Vitamin: [link]


L-Glutamin: [link]


Kreatin: [link]


Ez a kombó jó lehet?

2019. máj. 3. 22:05
 4/16 anonim ***** válasza:
A vitaminon kívül mindkettőt próbáltam, Gym Beam bár kicsit drágább, de abszolút minőségi. Mehet!
2019. máj. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
Kreatin helyett BCAA-t vennék de ígysem rossz annyira. Glutamin az nagyon fontos!
2019. máj. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 SZücsöm ***** válasza:
46%

Nem vagyok hajlandó ki fejteni röviden leírom a lényeget és linkelek angol videót egy csávóról aki elmondja hogy HIVATALOS KUTATÁSOK MIRE JUTOTTAK EZEKRŐL A SZEREKRŐL.

A kutatás forrásai ott vannak a videó alatt ha elolvasnád.



VAN ÉRTELME: KREATIN MINDEN ESETBEN!!!! TEJSAVÓ FEHÉRJE (WHEY) HA NEM VISZEL BE 2G/TEST KG FEHÉRJÉT TÖMEGELÉSNÉL, ÉS ERŐSEN KÉTLEM HOGY BEVINNÉD.

(SZÁLKÁSÍTÁSNÁL 2.5G/ TEST KG)


https://www.youtube.com/watch?v=XZW0pBwJdbw&t=145s



SEMMI ÉRTELME KIEGÉSZÍTENI KATEGÓRIA: BCAA GLUTAMIN MIVEL HA TE FEJLŐDNI AKARSZ ALAPBÓL VAN OLYAN SZINTEN AZ AMINO TARTALÉKOD CSAK AZ ÉTRENDEDBŐL HOGY EZEKET KIEGÉSZÍTENI NEM TUDOD, MIVEL CSAK OLYAN DOLGOT LEHET AMI NINCS TELJESEN FELTÖLTVE A SZERVEZETEDBEN.

TOVÁBBÁ A WHEY TARTALMAZZA MIND 2-T + BIZONYÍTOTTAN HATÁSOS ÉS OLCSÓBB IS MINT A PLACEBO AMINOSAVAK!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=aZTV6j9LWlk&fbclid=IwAR01Lm5..


LEHET ÉRTELME: VITAMINNAK DE CSAKIS AKKOR HA ORGANIKUSAT/VEGÁNT VESZEL A SZINTETIKUSAT KIH*GYOZOD!!!

2019. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Na látom sok volt az ital az esti buliban...
2019. máj. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
1. Nem unod még? Kur.va unalmas vagy, minden kérdéshez beböfögöd ugyanazt, de úgysem vesz senki komolyan! Megéri? Bár ha ennyire életképtelen vagy, és unatkozol, csináld.
2019. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#6 mit üvöltesz, félsz? Hülyegyerek.

Attól, hogy csupa nagybetűvel írsz attól még nem lesz hitelesebb (sőt, épp ellenkezőleg) a sok kamu "kutatásod"...


Te tudós...

2019. máj. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

bcaa glutamin felesleges

kreatin segíthet

fehérjepor akkor, ha nem tudsz elég fehérjét megenni

2019. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!