Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alap edzésterv és diéta...

Alap edzésterv és diéta kezdőknek?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és még soha nem sportoltam igazán komolyan. 10 éve jó futó voltam - nagyon sokat futottam, mert szerettem futni és kilométereket sétálni, és sokat talpaltam is. (A lábizomzatomra a mai napig nincs panasz.) Azonban a felsőtestemre (főként a kar és hasizmokra) nem sok időt szántam (lusta voltam mint a dög ilyen téren). Emiatt az izmok aránytalanul fejlődtek az én esetemben.


Kérdésem az, hogy ki mit ajánl az én esetemben alap edzésterv és diéta szempontjából, amivel az ember képes látható eredményt elérni 1 év alatt? (Hormonok, serkentők és szteroidok nálam offosak.)


2019. máj. 15. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Keress valami alap teljes testes v alsó felső tervet.

Kajánál meg nem kell túlbonyolítani, keress tömegelés alapokat (és megéri rákeresni az iifym-re is, nehogy beleess a csak csirkerizs csapdába...)

Remélem megérted, hogy nem írok le mindent, de hát annyi mindenről lehet ebben a témában beszélni, hogy mindkettőnknek jobban megéri, ha rákeresgetsz.

(Tipp: yt: Jeff Nippard, Athlean x)

2019. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a szentírás. Szépen kövesd és örülj az eredménynek.


Ha egy kis danabol ia meg mellé az az igazi!

2019. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!