Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet ajánlotok?

Milyen edzéstervet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kamasz fiú vagyok és szerintem picit túlsúlyos. Sokan mondják, hogy ez majd kialakul de én ezt nem akarom kivárni. Rendszeresen járok kosarazni és fallabdázni de erre a nyáron nem lesz lehetőségem ezért elgondolkodtam a gyúrásban. Egszer az egyik barátommal elmentünk az edzőterembe ahol ő megmutatta hogy hogy kell használni azokat a gépeket amiket ő szokott használni úgyhogy egy-két alapot tudok. Amiben segítséget szeretnék kérni az egy kezdő edzésterv összeállítása szabadsúlyok nélkül. Kerestem a neten több kezdő edzéstervet de mindegyik több szabadsúlyos gyakorlatot tartalmaz amihez ém még nem érzem elég érettnek magam. Egy átmozgató edzésterv is jól jönne de azt már megoldom. A válaszokat előre is köszönöm!

#edzésterv #kezdő edzésterv #edzésterv kamaszoknak #edzésterv nyárra #kondi kezdőknek
2019. ápr. 12. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"edzésterv összeállítása szabadsúlyok nélkül"

Kezdőként pontosan a szabadsúlyos alapgyakorlatokat kell végezned, hogy teremts magadnak egy erős alapot amire majd építkezel ha átlépted a kezdő szintet, gépekkel és izolációs gyakorlatokkal nem sokra mész egy edzetlen fizikummal. Persze először meg kell őket tanulni, de nehogy már ez állítson meg.

Hova jársz? Ha a John Reedbe szívesen segítek a kivitelezés elsajátításában, ha nem akkor javaslom az Athlean-X youtube csatornát, ott mindent megtalálsz a világ egyik legjobb magánedzőjétől személyesen.

2019. ápr. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Eddig csak egyszer voltam kondiban akkor a MomSport melletti F&M fitness-ben voltam de eltudok jutni a John Reed-be olyan 40 perc alatt.

Nagyon hálás lennék ha megmutatnád hogyan használjam a szabadsúlyokat!

2019. ápr. 13. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!