Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Smith keretben fekvenyomok....

Smith keretben fekvenyomok. Tönkreteszi a vállat hosszú távon?

Figyelt kérdés

Kötött a mozgáspálya,sokak szerint ezért a vállnak nem jó.

Nem csak keretben nyomok,de ezzel is kiegészítem.


2019. máj. 28. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Te erzed, probalgasd, ha nem kenyelmes hagyd, eroltetni nem kell. Minden esetre ne ott akarj maxot nyomni.
2019. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tökéletes a smith gép. Inkabb ezen maxolj mint a veszélyes szabadsulyoson.
2019. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne a nyakad köré engedd, és akkor nem lesz baj. De itt is alapszabály, hogy ha fáj, akkor ne csináld, mert jót nem tesz!

Maxolást én is inkább a "veszélyes" szabadsúllyal ajánlom.

2019. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapból se "vállbarát" gyakorlat a rudas fekvenyomás, de Smith gépen még kötöttebb pályán mozgatod a súlyt. Hát én nagyon nem ajánlom... Sima szabadsúlyosat csináld, de az egykezes még jobb. Én mondjuk nem használom mert kényelmetlen...
2019. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen és rendesen edzed, nyújtod a vállaidat, illetve a rotátorköpenyt akkor nem lesz probléma. Szóval a feltétel az egészség.
2019. máj. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót, semmi gyakorlati értelme a smith keretben végezni kiegészítő gyakorlatokat.
2019. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Smith gép gyakorlatilag semmire se jó. Kezdőknek találták ki hogy legalább bátorságuk legyen de kevésbé fog vele fejlődni guggolva meg fekvenyomva is. Másik dolog ha van sima fekpad akkor egyértelműen az nem hiába azt találták ki elsőre és abból van verseny.
2019. máj. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!