Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól fejlődik mindenem, látom...

Jól fejlődik mindenem, látom h izmosodom, de a popsim nem igazán akar növekedni, más a formája, szebb és kerek, de?

Figyelt kérdés

De mégsem olyan,mont szeretném. Oda nehezebb izmot építeni?

Heti 5-6 alkalommal edzek ebből 2 popsi-láb nap


2019. jún. 1. 20:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Régen személyi edző írt terveket és tanította meg a gyakorlatokat az első 18honapban.azota mindig magamtól, nem kell youtubon néznem semmit

Annyi h régen látványosan gyorsabb volt a fejlődés, biztos azért mert több súllyal tudtam edzeni. Gépeken pl akkor sem edzettem, csigát használtam néha..

2019. jún. 2. 11:05
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy tunik, hogy nem vagy kaloriatobbletben. Es az is, hogy az etrendedben keves a feherje.
2019. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kalória többletben vagyok, 1466 az igényem pontosan és 1700-1800 körül viszek be, vannak napok amikor kicsit kevesebbet vagy picit többet. Ha ennél többet ennék meghiznek nem izom jönne. Fehérje is kíván számolva. :/
2019. jún. 2. 20:25
 14/15 anonim ***** válasza:

Fehérje kb. rendben van, az össz a kevés.

Amit leírtál makrókat, az mindenhol a maximumokkal számolva is 1490 kalória. CH-ra/zsírra dobj egy kicsit.

2019. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2019. júl. 11. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!