Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól fejlődik mindenem, látom...

Jól fejlődik mindenem, látom h izmosodom, de a popsim nem igazán akar növekedni, más a formája, szebb és kerek, de?

Figyelt kérdés

De mégsem olyan,mont szeretném. Oda nehezebb izmot építeni?

Heti 5-6 alkalommal edzek ebből 2 popsi-láb nap


2019. jún. 1. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szóval formásodik. Ez aht jelenti, hogy épül az izom, és ha nem nő a méret akkor mennie kell a zsírnak.

Ha nagy segget akarsz, oda bizony kelleni fog zsír is, a farizom olyan rendellenesen nagyra azért nem képes nőni.

2019. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem is rendellenes nagyságra gondoltam. :)

Zsírt is eszem.

Napi 160-180gramm ch

70-80gramm feherje

Zsír 50gramm (megválogatom mibol viszem be)

Ezeket persze teljesen pontosan nem tartom.

47kg vagyok és 150cm.

2019. jún. 1. 21:18
 3/15 anonim ***** válasza:
Ido kell hozza.. nem egybol jon ez az
2019. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
1 éve edzek újra. Régen is edzettem évekig, szülés, szoptatás miatt kimarad 1 év.
2019. jún. 1. 22:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Guggolsz rendesen? Szabad rúd, nagy súly, kis ismétlésszám, párhuzam alatti mélység?
2019. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen, emelle még jön csipotolas/emelés, kitörés helyben, hátrafelé keresztben, guggolas szűken, guggolas széles terpeszben stb.

Változatosak az edzéseim, a heti 2 láb edzés is oly a h csak a guggolas az, ami mindig jelen van.

Én arra gondoltam, hogy talán az a baj, hogy nincs több tárcsa, ami rá menne a kétkezes rudamra, amivel guggolok.

Csinálok trófea guggolast is. Azt 20kg-al

Sima guggolast 22kg al, de a régi tarcsaim nem mennek rá az új rúdra, régi meg végképp nem jó. Szóval arra gondoltam, hogy talán az a a gond, hogy kevés már a 22 kg

(itthon edzek)

2019. jún. 1. 22:27
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés az a 22kg. Egy rendes guggolóedzés után nem kellene legyen energiád ahhoz, hogy lábra bármi más gyakorlatot végezz.
2019. jún. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nos a nagyon kevés az túlzás, ugyanis rendesen érzem. Persze nem annyira, mint kéne, de egyenlőre nem volt alkalmam beszerezni pár db tárcsát.

A 47kgomhoz egész jó a 22,de ahhoz képest h régen 50kg voltam és 67 kgval guggoltam, kevés. De itthon nem is merek annyira pakolgatni súlyokat, hisz nehéz aztán lerakni azt....

Terembe meg nulla lehetőségem van járni.. Nincs kire bízzam a kisfiam, főleg most szezonban.

2019. jún. 1. 22:37
 9/15 A kérdező kommentje:

De szerintem meg is fejtettük a kérdésem.. A súly lesz a baj, kevés.

(a gyakorlatok, amiket leirtam, nem egy napon történnek mindig mást is csinálok mellé)

2019. jún. 1. 22:44
 10/15 anonim válasza:
Mikor alapján edzel? YouTube vagy saját magad találod ki?
2019. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!