Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt tudnám...

Mennyi idő alatt tudnám kigyúrni magam ha heti 5alkalommal mennék kondiba olyan 1,5órákat és hogy mire érdemes odafigyelni?

Figyelt kérdés

Egyébként 18 vagyok 201centi 86kiló és 100fölött lenne a cél.

Válaszokat előre is köszi.


2019. jún. 4. 09:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Normális , valamirevaló forma 1.5-2 én lesz akkor is, ha minden (kaja, alvás és edzés) végig tökéletes
2019. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*év
2019. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és hogy 100kilóig felmenjek arra mennyi idő kell meg, hogy látsszon valamennyi izom?
2019. jún. 4. 11:27
 4/21 anonim ***** válasza:
Havi egy kiló izommal számolj, ha rendben van a kaja, a pihi és az edzés. A mérleg ennél kicsit többet fog mutatni, mert nem csak izom jön, hanem zsír is. Még így is, hogy amúgy vékony vagy.
2019. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 MadSeal ***** válasza:
Csak hogy a realitás határain belül maradjunk, ilyen magassággal ez hosszú munka lesz. Én se vagyok olyan pici, 193, de már rajtam is sokkal lassabban látszik meg az izom, mint alacsonyabb ismerőseimen. Persze ez szimpla fizika, nagyobb felületen ugyan annyi izom könnyebben eloszlik. Persze előnye is van, mivel többet is pakolhatsz magadra, meg valamivel gyorsabban is jön a tömeg, mint az alacsonyabb embereknek, de az elején nem akkora az eltérés. Olyan 4 év alatt egész jó formát dobhatsz össze, persze ennek csak iránytadónak kell lennie, a kisebb célokat sokkal könnyebb teljesíteni lépésről lépesre. Mint ahogy az előző kommentelő is írta, 1,5-2 év alatt màr egész jó átlagon felüli fizikumot el lehet érni, amit a strandon megirigyelnek, de csodát ne várj, ilyen magassággal egy lazább felsőben nem nagyon látszik meg.
2019. jún. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 MadSeal ***** válasza:
Lassan írtam :,D Az első kommentbon volt szó az èvekről
2019. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Köszi!

Valamilyen kiegészítőt érdemes hozzá szedni?

2019. jún. 4. 11:34
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintetek 3hónap alatt fel lehetne menni ntenzív edzéssel és rendes táplálkozással 100kilóra?
2019. jún. 4. 12:56
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha a kondiba intenzív edzéseket csinálok es még mellé minden nap megcsinálok 100fekvőt akkor látszódna hamarabb?
2019. jún. 4. 13:22
 10/21 anonim ***** válasza:

Felmehetsz te 3 hónap alatt 100 kilóra, de annak jelentős része zsír lesz, akármilyen intenzíven edzel. De ezt már az első kommentben leírtam. A testépítés türelemjáték, 3 hónap alatt csodát ne várj.

Kiegészítőnek a kreatin (monohidrát) segíthet, másnak érdemi haszna nem lesz.

2019. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!