Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mennyi idő és...

Szerintetek mennyi idő és tapasztalat kell ahhoz, hogy valaki személyi edző, táplálkozási tanácsadó legyen?

Figyelt kérdés

A kérdésem onnan ered, hogy én is játszadozom a gondolattal, hogy elmegyek ebbe az irányba, mert szeretem csinálni, rengeteg egészségügyi problémám van/volt, szóval nem is a "könnyű" úton megyek, meg szeretek segíteni az embereknek.


DE azért még bőven nem tartok ott, hogy ilyesmibe bele vágjak, ez tényleg csak úgy lehetőségként van előttem. Viszont erről merült fel bennem a fent látható kérdés. Mert azt látom, hogy manapság mindenki személyi edző, meg táplálkozási tanácsadó, meg mindenki iszonyúan ért mindenhez. Ami nyilván nem így van :D


Én pl egyszer fogadtam személyi edzőt, mikor először elkezdtem edzeni. Jónak tűnt a formája, hozzáértőnek tűnt, aztán megérkeztem a terembe élőben és már eleve azzal fogadott, hogy odakint bagózott. Utána miközben én edzettem konkrétan mellettem falta a pizzát, szóval nem is értem...


2019. jún. 13. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó tanfolyam mindenképp kell, ahol jól megtanítják legalább az alapokat :D
2019. jún. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, ez szerintem egyértelmű. Nem is igazán a tanfolyam részére irányult a kérdés. Mert tanfolyamra ha akarok fogom magam és beiratkozhatok úgy is, hogy életemben két hónapot jártam volna összesen a kondiba :D
2019. jún. 13. 11:41
 3/8 anonim válasza:
50%
Ha ezt szeretned csinalni akkor komolyan kell venned. Ahoz, hogy jol nezzen ki valaki sokat kell szenvedni, de van aknek nem. Pl akinek alapbol gyors az anyagcsereje az azt eszik amit akar nagyon nehezen hizik. De emberek többsege nem ilyen. En is vert izzadok megsem erem el amit akarok. Most elkezdetem helyesen taplakozni, de ahoz ido kell mire latszik is a hatasa. Es ha erre adod a fejed keszulj fel mentalisan, hogy azert is megcsinalod mert nem lesz kunnyu. A dietanak azert van sok fajtaja mert mindenkinek mas valik be. De alap a helyes taplalkozas ami nem valami elvezetes :D kezd el, ismerd fel a hatranyaidat es miben vagy jo. Igy nagyjabol eltudod donteni, hogy megeri vagy sem eveket aldozni ra.
2019. jún. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-6 hónap alatt profi szinten el lehet sajátítani mindent ami szükséges.
2019. jún. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz gyíkként is személyi edző, annyi csak, hogy kipattintva hitelesebbnek tűnsz.
2019. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetsz 10 év "tapasztalattal", szétkoxolva simán egy szar személyi edző, de egy év edzésmúlttal és normális tanulással is lehetsz nagyon jó.
2019. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Elég meglepő igazából, pozitív értelemben.

2019. jún. 13. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hitelesebb, aki a TE-n végez, plusz naturalba ki van pattintva. De ilyen nem nagyon akad.
2019. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!