Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítői pózolás strandon...

Testépítői pózolás strandon attrocitás?

Figyelt kérdés

Tortent az haverokkal lementünk strandra hétvégén becsajozni.


Egesz evben erre készültünk, precíz étrend minden percunk erre szenteltuk meg is lett a forma.


Amikor a csajok a parton voltak bebarnitoztuk magunkat felul es bementünk pozolni a vizbe.


Erre jon néhány tízéves hülyegyerek ott kezdett el jatszani es néhány csepp víz elért ahogy csapkodtak es el kezdett folyni a barnito.


Nagyon ideges lettem el kezdtunk kiabálni veluk takarodjanak innen erre az apjuk bekiabalt hogy hulye kis b***k leverlek titeket.


Minket se kellett félteni persze visszaszoltunk te sorhasu disznó.


A csajok előtt igy leegtunk pedig tuti hogy mindegyikünk becsajozott volna. Inkabb haza is mentünk.


Nem találok szavakat hogy lehetnek Ennyire primitívek emberek kitiltatnam őket onnan menjenek a pereputtyal a csóró.szabadstrandra inkabb!


2019. jún. 21. 10:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(Mi a kérdés?)

2019. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

Mit lehet tenni hogy az ilyeneket elkerüljük. Elmegy a nyár es ugrik minden munkánk egesz evben keményen toltuk az edzést.


Tele van a viz ilyen hülyékkel. Csaj meg sehogy sem lesz igy

2019. jún. 21. 10:56
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván troll az ilyen.


Ilyen fogyatékos a valóságban nem létezik mint a kérdező.

(Az más kérdés hogy az ilyen keménylegény gyúrósok rohadt idegesítőek a strandon, de nem zavar, had legyenek azok...) Egy küzdősportoló.

2019. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Na megjott a nagyokos kemeny kuzdosportolo. Sajnalom hogy rad senki nem kíváncsi, nem is csodálom, ahhoz komoly forma kell öcsi.
2019. jún. 21. 11:02
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem is értem, hogy nem halt ki az emberiség, amíg nem volt feltalálva a testépítés... :D
2019. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
64%

Nem is akarom hogy kiváncsi legyen rám bárki. :D :D

Van egy csodálatos barátnőm, ő kiváncsi rám, más meg nem érdekel, én magamért sportolok nem azért hogy a szegényes lelki világomat ilyen kisebbségi komplexussal próbáljam leküzdeni hogy 5 percre engem figyeljenek. Amúgy meg ha velem ordítozol a strandon a vízben akkor a vállad tépem ki a helyéről. :D :D

2019. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
61%

Ne menjetek strandra sőt ki se mozduljatok sztem otthonról jobb lesz mindenkinek.


Am ha 10 éves gyerekekkel üvöltöztök az apjuk helyében énis pofánb.talak volna titeket, sok eszetek lehet. XD


Strandon rádment pár csepp viz????

WTF???

2019. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
79%
Így 15 év edzésmúltal a hátam mögött mondom, hogy lehet le is vertelek volna a retekbe ha az én fiammal beszélsz így. Mire való a strand? Fürdeni vagy pózolni? Ha akkora formátok van, akkor miért nem a színpadon pózoltok? Bár gondolom ez troll kérdés, vagyis remélem.
2019. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Gyerekek latom ertelmi szint megvan.


Keresunk valami elithelyet, ahol ezeket a pereputtyosokat nem engedik be.

2019. jún. 21. 11:30
 10/35 anonim ***** válasza:
56%
Keressetek. Szeva
2019. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!