Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 2 nagyon durva (legalábbi...

Heti 2 nagyon durva (legalábbis nekem) edzésnek is lesz eredménye?

Figyelt kérdés
Most kezdtem súlyzós edzést. Mit mozogjak mellete? Gyakoroljam és csináljam azokat a súlyzós gyakorlatokat amiket az edzővel vettünk egy 3. vagy negyedik napon csak lehet helytelenül végezném el ettől tartok vagy inkább aerob edzést csináljak? És ha aerob-ot akkor azt a héten hányszor és hogy vegyem észre h ne menjek át kardió tartományba?
2019. jún. 29. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Heti 2x aerob jó lenne mellé, lehetőleg elliptikus tréner. Ha tudsz beszélgetni közben akkor az aerob.
2019. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kicsit is érdekel az edzés ezen formája, akkor pár hét alatt le tudod szűrni a személyi edzős edzésekből azt, hogy neked mi a jó, és össze tudsz magadnak rakni egy saját edzéstervet. Nyugodtan lehet próbálkozni egyedül, azokkal a gyakorlatokkal amiket az edzővel csináltok, vagy akár teljesen más gyakorlatokkal is. Előbb-utóbb át fogod látni annyira, hogy nem hogy nem lesz ilyen kérdésed, de edzőre se lesz szükséged. Ez valakinél egy hét, valakinél egy év, érdeklődés és figyelem kérdése.
2019. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem két kemény (1-1,5 órás) egész testes edzéssel simán tudsz fejlődni elég sokáig. Alapgyakorlatokra helyezd a hangsúlyt + mehet mellé gép is. Az fix, hogy az átlagembereknél jóval sportosabb megjelenésed lesz idővel! Mellé mehet heti 2-3 aerob edzés és szerintem pár hónap alatt nagy változást érsz el. Hajrá!
2019. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlatokat vettetek az edzővel.
2019. jún. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor elliptikus trénerezzek? Nehézséget mennyit tegyek rá? Mennyi ideig csináljam? Kockahas tudom hogy étkezés 80 % a ami szerintem nagyjábol rendben is van nálam. De hasprés és egyéb saját testsúlyos gyakorlattal is lehet kockás hasam ?
2019. jún. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!