Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fitness modellek: Műanyagból?!

Fitness modellek: Műanyagból?!

Figyelt kérdés

Mindenhonnan ömlik ránk ez a "fitness életmód" maszlag, hogy gyúrjál, járjál versenyekre, mert ma már 2 hétnyi "edzés" után is lehetsz fitness bajnok (mint Győzike) de már régóta szemet szúrt egy jelenség ebben a görcsösen tukmált kampányban:


Ha ez annyira szuper, meg baromi egészséges...akkor az miért van, hogy az összes ( ! ) nagy fitness lady (Kiss Virágtól - Bodó Dórin át - Toldi Zsuzsáig, az összes!) mind úgy néz ki, mintha valami workshopot tartottak volna rajtuk a plasztikai sebészek?!


Mindnek szilikon melle van, szilikon szája, sokaknak még a fenekükben is van...többségüknek tényleg csak a szemei színe az eredeti már csak.


Pedig ez az életmód baromi "egészséges" ám, nem?!



2019. júl. 2. 09:39
 1/8 anonim válasza:
80%
Ez egy eletforma. A legtöbb lanynak azert van szilikon melle, mert az alacsony testzsirszazalek miatt, ami e versenyhez kell, semmi mellük nem marad es mell nelkül nehez megnyerni egy ilyen versenyt. Szilikonszaja meg olyannak is van, aki nem Fitness Modell, illetve nem minden fitmodellnek van szilikon szaja... Akiknek meg a fenekeben van, az nem hires, elísmert fitnesses, be Sem kerül ilyen versenyekre, vagy legalabbis semmit Sem er el. Ebben a vilagban törekedni kell a lehetö legjobb kinezetre, legtöbbször mar nem az egeszsegröl szol!
2019. júl. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A versenysport úgy általában nem egészséges. Megterhelő. Minden sportnak megvannak a maga sérülései. Pl. kézisek, vízilabdások válla tönkremegy.

Aki a fitnesst profin csinálja, ebből él, az sem biztos, hogy egészséges. Sőt. Én is ismerek versenyzőt. 10 évvel idősebbnek néz ki az életkoránál. A sok szálkásítás, a sok szoli, a mindenféle mesterséges táplálékkiegészítők, szerek megteszik a hatásukat.

A műmell gondolom, ma már elvárás, mindegyiknek van szinte, akkor fura lenne versenyen olyan, akinek nincs.

Nekem nem tetszik, és azért vannak bőven olyan kategóriák, ahol nem is indokolt, mert nem olyan kigyúrtak, hogy eltűnjön.

Azért szerintem sokan, akik ebből élnek, ha nem versenyeznének, akkor is ilyen stílusúak lennének. Sok olyat ismerek, aki nem egy észlény, egyébként is a testéből élne valamilyen módon.

2019. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagy fitness világ teljesen eltorzítja az emberek önértékelését, felerősíti a pszichés problémákat. Valójában az egészség se érdekel senkit, csak duma, hazugság.


Nagyszerűen szimbolizálja a mai világunkat.

2019. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
31%
azért csináláj a sok szilikont hogy a sok hülyével elhitetik hogy olyan leszel mint én ha edzel meg veszed a tápkiegeket ennyi jól át bassák a jó népet a sok hülye meg beveszi
2019. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szilikon mell az alacsony tzs miatt kell, mert az utolso kis noiesseguk is elveszne versenyszezonban.

A testepito eletmod igenis egeszseges, a versenyzesnek viszont koze sincs az egeszseghez, de nem is az a celja. A versenyzesrol soha senki nem mondta, hogy egeszseges, mert egyaltalan nem az, egyik normalis sportban sem. Reszben a megeroltetes miatt, reszben a dopping miatt. A mai vilagban az uszotol a golfozoig minden komoly versenyzo doppingol, igy a versenyzes minden, de egeszseges biztos nem.

2019. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Most rákerestem pár csajra hogy cáfoljalak,akik évek óta fitneszben meg fitmodellben versenyeznek és plasztika nelküli arc semmi szilikon nem volt náluk mégis nyertek versenyeket...szóval eltelt 4-5 év mióta nézegettem őket a mostani keresésig és kacsacsőrős szilikon cicis botoxos homlokú lett mindegyik.
2019. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Pár mondat erejéig a férfi versenyzőkre terelném a szót. Ők is szintén erőltetik (ajánlják), az egészséges életmódot. Táplálkozz helyesen és eddz úgy, ahogy ők is, aztán az ilyen 'testépítők' szerintem nem túlzok, 70%-a tett már fel magáról olyan képet, hogy intenzíven fekszik és mutatja a hüvelyk ujját, hogy minden rendben van. Ez egészség lenne?

A nők meg hát.. első válaszolóval egyetértek. Kiss Virág ő szerintem a legeredményesebb fitness modellünk. Intelligensnek tartom és ő szerintem csak magának köszönheti azt, ahol ő most tart. Ő nem gazdag emberrel jött össze azért, hogy jó élete legyen, hanem tanult és dolgozott érte. Őt becsülöm és nagyra tartom.

Bodó Dóri szerintem az ellentéte sokmindenben. Műmell, műszempilla, műszemöldök, műköröm, műszáj, póthaj, állandó 7cm vastagságú smink az arcán, szemszíne sem mindig ugyan az. Lényegében egy lélegző guminő, a természetesség totális ellentéte, de ő is ért el becsülendő eredményeket és formás a feneke. Nem rég követtem ki őt a közösségi oldalakról, mert régebben posztolt hasznos dolgokat, de az utóbbi időkben inkább csak online éli az életét. Folyamatosan videózik, képeket csinál és oszt meg mindent neten, legyen bárhol is és bárkivel. A telefonját alvás közben sem teszi le szerintem, de hát ez már átlagosnak számít. :)

2019. júl. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qborka ***** válasza:

Igen, Dóri megcsúnyult, túl mű lett. A feneke továbbra is világbajnok.

Szerintem sem egészséges az a mennyiségű táp.kieg, amit a versenyzők esznek, a rengeteg adalék miatt.

Illetve a szervezetnek igenis szüksége van cukorra. Nyilván nem mindennap kell megenni 10 dkg csokit, de pl gyümölcsöt igenis együnk :)

Nekem szimpatikus Kövér Gina is, de azon kiakadtam amikor egy videójában kihagyta a citromot - pár csepp citromlé valami ételbe - mert épp diétán volt és nem akart cukrot bevinni. wtf?

Egy másik videóban valami 0 kalóriás málna lekvárt használt egy desszerthez. Basszus, az miből lehet? :D



Egyébként pont azt figyeltem egy versenyen, hogy a legnagyobb különbség a versenyzők frizurájában volt. Tényleg nagyon hasonlítanak egymásra, mintha egy szalagon készülnének.


Valahol irígylem őket a kitartásuk miatt, hogy ennyire képesek kínozni magukat.

2019. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!