Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az alkohol fogyasztás vagy a...

Az alkohol fogyasztás vagy a szteroid használat elítélendőbb?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az alkohol, az alkoholtol nem leszel senki, nem tudsz eredmenyeket felmutatni, mig a szteroiddal versenyezhetsz vagy akar egy egesz jo fizikunot fent tudsz tartani megfelelo dozirozassal..
2019. júl. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hétköznapi életben a szteroid. Még csak hobbi tekintetében is.

Versenyzés kapcsán azonban egyértelműen az alkohol.

2019. júl. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt a válaszomat miért is kellett törölni, hogy az alkohol öl, butít és nyomorba dönt? Tán nem így van?
2019. júl. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Ez egy érdekes kérdés. Az alkohol pusztítóbb mint a szteroidok nagy része (nem a növire meg az inzulinra gondolok). Én legalábbis még nem hallottam olyanról hogy vki belehalt volna egy deca, teszto, boldi kúrába. Hogy mellékhatásai vannak egy dolog, de pl az agyra nem káros, sőt
2019. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyat pedig hanyszor hallani hogy alkoholmergezesben meghalt..... tehat innen is latszik a kox nem ordogtol valo dolog, okossan kell banni vele
2019. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
Az az elítélendő, ha ész nélkül csinálod. Normális keretek között (véleményem szerint) nem lehet elítélni, ha néha beszívsz, vagy kíváncsiságból kipróbálod az LSD-t, a gombát. Az alkohol meg pláne, nagy melegben jól tud esni egy pohár sör, vagy rozé. Ugyanez a szteroid is, ha nem értesz hozzá, és tömöd magad danabollal, az szerintem ugyanolyan elítélendő, mint a napi 1 üveg vodka.
2019. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!