Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elkezdtem edzeni fenékre és...

Elkezdtem edzeni fenékre és lábra, de a lábam folyamatosan csak nagyobb és nagyobb lesz, hiába kardiózok is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kemény lábedzéseket csinálok, találtam egy edzéstervet és az alapján. Meg is látszik az eredmény, erősebb lett, de hatalmas combjaim lettek. Megkérdeztem egy teremben dolgozó személyi edzőt, azt mondta ne fussak, mert attól a cicim is lemegy, sétáljak emelkedőn sokat. Szoktam is fél órákat de semmi. Hogyan fogyjak a combomból? A zsírréteget hogyan szedjem le?
2019. júl. 9. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínű hipertrofizált a combod. (izmosodott)

Ha úgy érzed zsír takarja még mindig, akkor diéta és bicikli amit tudok ajánlani. (legfőképpen diéta)

Amúgy ha a többi kardió géptől nem ment le a cicid, a futástól se fog... kukába azzal az edzővel

2019. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Rúgáscentrikus küzdősportok.
2019. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, még amit kifelejtettem.

Ha már kardió...

Max pulzus 60-70%-ával (átlag embereknél kb. 140-150 bpm) végezd az edzést minimum 40 percig, de lehet 1 óra, vagy több!

2019. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+1 a vudangra!
2019. júl. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 ez nem így van. Sprintelni kell, intervalumozni az égeti a zsírt. A hosszú kocakástól lemegy az izomzat és olyan nyeszlett leszel mint egy etióp maratonista. Na az minden csak nem aestheticus
2019. júl. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 a maratonisták ha jól tudom nem végeznek súlyzós edzést :)

Az intervall is egy jó megoldás, de ahhoz már kell CH, mert izmokat is fog égetni.

A gyors izomösszehúzodáshoz ATP-t és CH-t használ fel a szervezet. A hosszantartó "maratoni" aerob jellegű edzésekhez elsősorban zsírt.

2019. júl. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!