Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditeremben nem lehet...

Konditeremben nem lehet pózolni a tükör előtt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok még versenyző, de ilyen céljaim vannak, szerintem jövőre belevágok.


Vásároltam olyan színes fecskét, amiben a versenyeken is vannak a nagyok. Gondoltam edzés után bedurranva gyakorlom a pózokat, természetesen a fecskében, pont mintha versenyen lennék.


Páran el kezdtek nevetgélni még sustorogni és megkérdeztem mi a probléma, ezután még jobban nevettek.


Na utána bepöccenve lezsírdisznóztam őket, mondtam ti 20-as tzs-jü vágómalacok.


Majdnem tetlegességig fajult a dolog, de szerintem jobban jártak így, mert nem voltam jó kedvemben...


2019. júl. 18. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Dehogynem lehet, én is szoktam. A nevetgélőkkel ne törődj, csak irigykednek. Amúgy nekem a citromsárga fecske áll a legjobban. Neked melyik a legelőnyösebb?
2019. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egy pirosat vettem, de szerintem teljesen lényegtelen a szín.


Hiába, az emberi irigység mindenhol megmutatkozik.

2019. júl. 18. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Lehet csak azért nevettek, mert nem használtál barnító krémet.
2019. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Oda kellett volna, hogy csapjál nekik. Az ilyenek csak abból képesek tanulni.

Tiszteletlen sutyerákok.

2019. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan a teremben mindenki előtt pózolgatsz egy szál piros tangában és ki vagy akadva ha kinevetnek? :D Szerintem ez úgy van, hogy meg kell beszélned a terem tulajával, vagy az ott dolgozókkal hogy te ezt szeretnéd, lehet-e. Nagyobb termekben külön terem van ahol pózolhatsz meg fotózkodhatsz btw
2019. júl. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam, csak előtte húzok párat a fäszomon az öltözőbe, hogy láb között is be legyek durranva. Úgy az igazi, ha minden izom dagad a vértől, nem?
2019. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Miért kellene megbeszélnem?


A nemi szervem el volt takarva, szerintem nem sértettem semmit.


Csak az a bajotok emberek mindenkivel foglalkoztok.


Hol pózoljak, ha nem itt? Otthon az 1x1 méteres tükör előtt a mosdó felett gyakoroljak?


Nevetséges.

2019. júl. 18. 21:15
 8/10 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen miatt dobtak már ki embert a konditeremből, pedig ő csak a pólóját vette le. Bár ahová én járok, külön pont a házirendben, hogy tilos meztelenre / félmeztelenre vetkőzni. Ha a teremben, ahová jársz, nem tér ki erre a házirend, csináld nyugodtan, bár én is sírva nevetnék rajtad :'D
2019. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Csak az a bajotok emberek mindenkivel foglalkoztok."


Akkor te is pont ugyanezt teszed,ha majdnem tettlegességig is képes vagy elmenni emiatt.Belsőt megmutató tükröt is érdemes használni ilyen esetekben.

Figyelj,felkaphatod a vizet,de ez a kisgyatyában pózolgatás valóban vicces dolog a konditerem közepén,még akkor is ha egyébként jól nézel ki,persze,hogy nevetnek.

De ha tényleg kemény gyerek vagy,pózolj ott,viszont akkor senkinek se szólj be,csak csináld a dolgod.

2019. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Attol,hogy nem látszik a farkad még lehet,probléma ebből... Ezt valóban megkéne beszélni a tulajjal/dolgozókkal,hogy lehet e?


Lesznek akik nevetnek,mert akàrhogyis de akkor is fecskében feszítesz egy tükör előtt. Lehet,hogy én is kuncognék.


Ne törödj velük,nem érdemes ezen felb4szni magad.

2019. júl. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!