Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted durva dolog lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted durva dolog lenne, ha nem mondanám el a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem szedtem még fogamzásgátlót, mindig óvszerrel védekeztem, nélküle sosem. De ennek ellenére amikor késett pár napot a menstruációm gyomorgörcsöm lett, hogy mi van, ha terhes vagyok. Tervezett, várt babát szeretnék majd később, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de közben ugyanúgy óvszerrel is védekeznénk, így sokkal nyugodtabb lennék. Viszont ha gyógyszert szednék, akkor tutira mondaná a párom, hogy csináljuk óvszer nélkül. Ezért jutott eszembe az, hogy nem mondom el neki a fogamzásgátlót, viszont már most lelkiismeret-furdalásom van, ha arra gondolok, hogy hazudok neki.


Van itt olyan, aki duplán védekezik?


Köszi.

26/n


2013. aug. 29. 13:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
Hát ha nyugodtabb leszel tőle akkor használd mind2-őt.
2013. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én duplán védekezem, vagyis tabletta + óvszer. Az óvszernél félek szakadástól, egyszer kellett bevennem esemény utáni tablettát és ngyon megkavarta a ciklusomat, viszont nem szeretem, hogy pl egy reggeli szeretkezés után - hiába zuhanyzik le az ember - még előfordulhat, hogy marad bent ondó, s rossz érzés, ha x idő múlva folydogál.


Arról nem is beszélve, hogy egyszer hónapokig kezeltek hólyaghuruttal, mígnem kiderült, hogy a párom folyamatosan visszafertőz, annak ellenére volt vírushordozó, hogy neki nem volt semmilyen tünete sem.

2013. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:

mi is óvszer + tabletta.

Én csinálnám óvszer nélkül s néha, de ha utánagondolok, jobb is óvszerrel, mert sokkal higiénikusabb, tisztább, mint anélkül. emellett én is félek, h mivan ha esetleg nem véd a tabletta, viszont attól is félek, h kiszakadna az óvszer. ennek ellenére "közöltem" a barátommal, h amint összeköltözünk, óvszer nélkül "kell" csinálnunk.:D mivel ott utána rögtön lehet zuhanyozni, nem kell ondós hüvellyel hazamennem..:)

nekem még így, h duplán védekezünk, amikor késik, akár fél napot is, rögtön beparázok, h vmi hiba történt, pláne mikor emellé jön a hányinger,szédülés.:S

egyébként ne hallgass másokra, ki mit mond, h akkor felesleges az óvszer meg ilyenek, a lényeg, h te biztonságban érezd magadat.


Arra nem tudok mit tanácsolni, h elmond-e a párodnak: valószínűleg rosszul esne neki, ha kiderülne, hogy hazudtál neki. Én elmondanám neki, h óvszer+tabi, mivel szeretném teljes biztonságban érezni magamat, és mivel még te sem, illetve ő sem akar szülő lenni, így meg kell értenie. Egyébként mi még úgy is szoktuk (inkább az én "nyomásomra", h megszakítással csináljuk a tabletta mellett... 18L

2013. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 A kérdező kommentje:

Te jó ég milyen vita alakult ki!


A többi választ köszönöm. Nem fogok a páromnak hazudni. Már akkor is rossz ötletnek tűnt, amikor eszembe jutott. Csak tablettával sem fogok védekzeni, a dupla védekezést meg még átgondolom és megbeszélem a párommal.

2013. aug. 30. 13:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!