Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted durva dolog lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted durva dolog lenne, ha nem mondanám el a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem szedtem még fogamzásgátlót, mindig óvszerrel védekeztem, nélküle sosem. De ennek ellenére amikor késett pár napot a menstruációm gyomorgörcsöm lett, hogy mi van, ha terhes vagyok. Tervezett, várt babát szeretnék majd később, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de közben ugyanúgy óvszerrel is védekeznénk, így sokkal nyugodtabb lennék. Viszont ha gyógyszert szednék, akkor tutira mondaná a párom, hogy csináljuk óvszer nélkül. Ezért jutott eszembe az, hogy nem mondom el neki a fogamzásgátlót, viszont már most lelkiismeret-furdalásom van, ha arra gondolok, hogy hazudok neki.


Van itt olyan, aki duplán védekezik?


Köszi.

26/n


2013. aug. 29. 13:51
 61/94 anonim ***** válasza:
Ne fárassz már:D
2013. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy kiragadtam a kontextusból?:D tudod az mit jelent egyáltalán?:D pont azért másoltam ki az egész hozzászólásodat, hogy nehogy meg tudj ezzel vádolni:DDD ebből látszik hogy egy merő önigazolás amit írsz, semmi intelligencia nincs a háttérben:DDD és még meg akarja magyarázni hogy nem is úgy írta:D
2013. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
De akkor sincs se peteérés, se mensi. Te meg ezt is megcáfoltad.
2013. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
Tanulj már meg legalább írni, kedves 50%-os, mert kisül a szemem ettől a csóri, intelligenciahiányos tizenévesre hajazó stílustól!
2013. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
60as amint látod pont erről volt szó és igen most neked címzem a hozzászólásomat. Nem véletlenül írtam amit írtam, tisztában vagyok a dolgokkal, de nehogymár egy olyan akarjon nekem magyarázni, aki miután közöltem vele hogy baromságokat ír, gyorsan kikeresi a netről hoyan is van ez aztán még azt is megcáfolja amit ő maga írt:)
2013. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:
Te azt állitottad h nem igaz, h nincs peteérés meg mensi! :D
2013. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:
Akkor Soul jobban teszed ha fogod magad és átvándorolsz valami más oldalra, mert senki nem szólt hozzád, mégis osztod az osztanivalót:)
2013. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 anonim ***** válasza:

Egyikőtöknek sem volt igaza.

A mesterséges terhességes dolog oltári nagy baromság. Ahogy az is, hogy van peteérés és menstruáció is.


Fogadjátok el mindketten ezeket a tényeket és tanulgassatok a dologról:)

2013. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/94 anonim ***** válasza:
Nemmellesleg ha nem látnád maximum betűket hagyok ki mert a telefon bizony magától javít. Bármilyen hihetetlen :)
2013. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
60-as, akkor nekem az orvos hazudott.... de igy magyarázta el az egész metódust.
2013. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!