Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted durva dolog lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted durva dolog lenne, ha nem mondanám el a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem szedtem még fogamzásgátlót, mindig óvszerrel védekeztem, nélküle sosem. De ennek ellenére amikor késett pár napot a menstruációm gyomorgörcsöm lett, hogy mi van, ha terhes vagyok. Tervezett, várt babát szeretnék majd később, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de közben ugyanúgy óvszerrel is védekeznénk, így sokkal nyugodtabb lennék. Viszont ha gyógyszert szednék, akkor tutira mondaná a párom, hogy csináljuk óvszer nélkül. Ezért jutott eszembe az, hogy nem mondom el neki a fogamzásgátlót, viszont már most lelkiismeret-furdalásom van, ha arra gondolok, hogy hazudok neki.


Van itt olyan, aki duplán védekezik?


Köszi.

26/n


2013. aug. 29. 13:51
 51/94 anonim ***** válasza:
*nőgyógyász
2013. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:

Szerintem ahhoz sem kell nagyobb tudomány hogy 3 évig szedd, hidd el ahoz sem kell gogy 6 évig:)


Egyébként szó szerint azt írtad hogy mesterségesen terhes vagy tőle és egyáltalán nincs menstruációd, aztán amikor rájöttél hogy nem úgy van csontig benyaltál az összes további hozzászólónak hogy mennyire igazuk van és még én vagyok a hülye?:D

Kezeltesd magad:D

2013. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 anonim ***** válasza:

Az, hogy 6 éve szeded, semmit sem jelent. :)

Hozzánk jönnek olyan nők, akik x éve szedik, de azt sem tudták, hogy beléjük élvezhet a párjuk, vagy hogy egyáltalán miért baj, ha kihagynak 1 szemet.


Tudod, sajnos nincs iq-hoz kötve a fogamzásgátló.

2013. aug. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/94 anonim ***** válasza:
77%
Nem jöttem rá h nincs igazam, mert igazam van. :) NINCS mensi, mikor fogod már fel? Mesterséges terhességi állapot nem egyenlő azzal, h vki mesterségesen terhes, vagy már h is fogalmaztál.
2013. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
Apropó úgy fogalmazol hogy ,,ha már mérgezed magad azzal a szarral" most meg azt mondod 3 éve szeded, meg a család teli van eüssel:D nem tudom mi a nagyobb fake:D
2013. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
Igen, mert mint utóbb kiderült, trombózishajlamom van, csak a hülye orvos nem tudta ezt időben kinyögni.
2013. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:

,,Ha már mérgezed magad azzal a sz*rral, akkor ne használj gumit. Ez erre van kitalálva, nincs peteérés, nincs mensi, egy mesterséges terhességet hoz létre a szervezetedben, ha rendesen szeded, nem leszel terhes"


Hol is van az a mesterséges terhességi ÁLLAPOT? Mert én csak a mesterséges terhességet látom:D

2013. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
Az, hogy te kiragadsz szavakat, és nem veszed figyelembe a kontextust, nem az én bajom. Menj inkább dolgozni, látom nagyon ráérsz:D
2013. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 anonim ***** válasza:
Szóval nem kell csontig dugni a nyelvedet más seggébe sak hogy az igazadat védd. Mesterséges terhesség meg a faszom. Idióta:D
2013. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/94 anonim ***** válasza:

Mesterséges terhességi ÁLLAPOT sem létezik.


Álterhesség létezik, csak nem fogamzásgátlónál :) Az egy nagyon ritka, súlyos betegség.

2013. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!