Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted durva dolog lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted durva dolog lenne, ha nem mondanám el a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem szedtem még fogamzásgátlót, mindig óvszerrel védekeztem, nélküle sosem. De ennek ellenére amikor késett pár napot a menstruációm gyomorgörcsöm lett, hogy mi van, ha terhes vagyok. Tervezett, várt babát szeretnék majd később, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de közben ugyanúgy óvszerrel is védekeznénk, így sokkal nyugodtabb lennék. Viszont ha gyógyszert szednék, akkor tutira mondaná a párom, hogy csináljuk óvszer nélkül. Ezért jutott eszembe az, hogy nem mondom el neki a fogamzásgátlót, viszont már most lelkiismeret-furdalásom van, ha arra gondolok, hogy hazudok neki.


Van itt olyan, aki duplán védekezik?


Köszi.

26/n


2013. aug. 29. 13:51
 41/94 anonim ***** válasza:
93%

50%-os... Te akkora penészedett agyú, nagypofájú, rohadt buta sz.ar vagy, hogy állatkertben kellene mutogatni. Azt sem tudom, hogy egyáltalán lélegezni hogy van bátorsága az ekkora idióta, üresfejű f.érgeknek.

Apád pedig nem nőgyógyász, erre a nyakamat tenném.


A kombinált tabletta hatásmechanizmusának az alapköve az, hogy leállítja a peteérést, a 7 napos szünetben pedig a vérzés az nem menstruáció, hanem megvonásos vérzés. Ezek TÉNYEK.


A kérdésre: Kérdező, ne hazudj a párodnak! Egyébként azt tanácsolom, hogy maradjatok az óvszernél, ne mérgezd magad a tabival! :)

2013. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
Nem tudok mit írni a hülyeségeidre.... mert még mindig röhögök rajtad:D
2013. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
+1 a 41-es hozzászólónak! Én nem akartam ilyen rondán kifejezni magam, de ez a válaszoló annyira bicskanyitogató, hogy nagy erőt kellett vennem magamon..:)
2013. aug. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
41, 43-ment a zöld kéz:)
2013. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
0%
Persze, az hogy nincs mensi meg hogy mesterségesen vagy terhes tényleg épp ugyanaz:D ne akard már megmagyarázni:D kérdezd inkább a 3 eüst a családban:D
2013. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
Soul azzal csak magadat minősíted ha ilyen paraszt hangvétellel írsz bármit is :D a szegénységi bizonyítványt ne rakd ki az ablakba :)
2013. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
Te ne magyarázkodj, mert rosszabb lesz:) Én tudom, h miről beszélek, mert 3évig szedtem. Te meg csak itt trollkodsz. Megadták már mások is a választ. :)
2013. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:

Befejezhetnétek, mert kicsit unalmas már. 50%-os, te egy annyira hihetetlenül buta ember vagy, hogy már fáj!


Inkább olvassátok át sokszor a belinkelt oldalakat, rátok fér.

2013. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
Hülyegyerek mit nem lehet azon felfogni hogy 6 éve szedem?;D vagy hogy faterom nőgyógyász?:D te pedig váltig állítod hogy ha gyógyszert szedsz akkor mesterségesen terhes vagy, és még én vagyok a hülye?:D
2013. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
Te nem érted h én miről beszélek, de erről én nem tehetek. :) Persze, persze, núgyógyász.. meg 6év.. ha igy lenne, nem állítanál ekkora ostobaságokat.
2013. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!