Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted durva dolog lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted durva dolog lenne, ha nem mondanám el a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem szedtem még fogamzásgátlót, mindig óvszerrel védekeztem, nélküle sosem. De ennek ellenére amikor késett pár napot a menstruációm gyomorgörcsöm lett, hogy mi van, ha terhes vagyok. Tervezett, várt babát szeretnék majd később, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de közben ugyanúgy óvszerrel is védekeznénk, így sokkal nyugodtabb lennék. Viszont ha gyógyszert szednék, akkor tutira mondaná a párom, hogy csináljuk óvszer nélkül. Ezért jutott eszembe az, hogy nem mondom el neki a fogamzásgátlót, viszont már most lelkiismeret-furdalásom van, ha arra gondolok, hogy hazudok neki.


Van itt olyan, aki duplán védekezik?


Köszi.

26/n


2013. aug. 29. 13:51
 71/94 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy a helyzet hasonlít a terhességre - elvégre nincs peteérés. De ha mesterséges terhesség lenne, akkor nőne a hasad, lenne méhburok és még sorolhatnám..
2013. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 anonim ***** válasza:
Érdekes, most már hazudott az orvos?;D és fél orán keresztül kell magyarázni hogy felfogd?:D érdekes eddig orvost nem említettél, csak betegtájékoztatót, meg hogy profi tapasztalt vagy mert már 3 éve szeded:D gyökér:D
2013. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/94 anonim ***** válasza:

Te nekem nem fogod megmondani, hogy hová mehetek és hová nem. Gyanítom, hogy a való életben még azt is megtiszteltetésnek kellene venned, ha 100 ft-ért MEGENGEDEM, hogy felsöpörd előttem az utcát. :)


Látszik, hogy már magad előtt is égsz, és próbálod menteni a menthetőt, mert már csak össze-vissza hablatyolsz. Nem tudod elfogadni, hogy baromságokat mondtál.

2013. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 anonim ***** válasza:

Illetve ha mesterséges terhesség lenne, akkor 9 hónap folytonos tablettaszedés után szülnél egy nagy semmit?:) Megindulna a tejed?

Na látod, persze, hogy nem.

2013. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/94 anonim ***** válasza:
Ezt úgy nevezik, hogy kenjük akárki másra ha hülyeségeket beszélünk, mert így hátha nem a mi hibánk lesz:) akkor sem az orvos a hülye, mert itt nem az orvos bizonygatta mennyire igazad van:)
2013. aug. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:
igen, vannak eüsök a családban, de a saját szexualitásomról nem velük fogok beszélgetni. orvos mondta, meg a tájékoztatóban is ez volt leirva, nem tudom már melyikben, mert többet is szedtem, mert mindegyiktől rosszul voltam. úgy volt leírva, h azért olyan állapot ez a szervezetnek, mert nincs se mensi, se peteérés, pont úgy, mint terhességkor se. nahh.. ennyi a nagy dolog. de te az alapmetódusát cáfoltad, h nincs mensi meg peteérés.. úgyh nem tudom ki mondott nagyobb baromságot.
2013. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
60-as: sehol se értettem úgy, h mesterségesen VAGY terhes. hanem h ez egy olyan állapot, MINTHA az lennél. igy már érthető?
2013. aug. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:
Te soul, ismeretlenül nem vonnék le elhamarkodott következtetéseket, de ha már itt tartunk akkor hadd mondjam el, hogy nekem nincsenek 100ftos gondjaim, sőt 1000ftosok sem:))) és nem anyuci apucinak köszönhetem:)
2013. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
Nem a faszt nem értetted úgy:D vagy kiragadjam megint az egész hozzászólásodat a kontextusból hogy megmagyarázhasd?:D
2013. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
Na, már azt is jobban tudod h mit h értettem:D Szuperképességed lehet akkor:D
2013. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!