Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted durva dolog lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted durva dolog lenne, ha nem mondanám el a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem szedtem még fogamzásgátlót, mindig óvszerrel védekeztem, nélküle sosem. De ennek ellenére amikor késett pár napot a menstruációm gyomorgörcsöm lett, hogy mi van, ha terhes vagyok. Tervezett, várt babát szeretnék majd később, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de közben ugyanúgy óvszerrel is védekeznénk, így sokkal nyugodtabb lennék. Viszont ha gyógyszert szednék, akkor tutira mondaná a párom, hogy csináljuk óvszer nélkül. Ezért jutott eszembe az, hogy nem mondom el neki a fogamzásgátlót, viszont már most lelkiismeret-furdalásom van, ha arra gondolok, hogy hazudok neki.


Van itt olyan, aki duplán védekezik?


Köszi.

26/n


2013. aug. 29. 13:51
 81/94 anonim ***** válasza:
Milyen naív vagyok, hogy azthittem amit úgy írsz hogy,,egy mesterséges terhességet hoz létre a szervezetedben" azt úgy is érted:D
2013. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/94 anonim ***** válasza:
Tudod, nem kell mindent szó szerint érteni.... dehát.. ha nem vagy képes utánagondolni a dolgoknak, akkor ez van:)
2013. aug. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 anonim ***** válasza:

Te atya ég ezt nem mondod komolyan?:D akkor mégis hogy értsem?:D hogy ezalatt azt érted hogy három madár ül a fán?:D

Az ember azt hinné hogy azért írod amit írsz mert azt úgy is gondolod, de akkor most azt mondod hogy nem így van? Akkor a 3 eüst a családban hogy értetted?:D annyira nem is eüsek, az egyik inkább csak a patológián a másik meg a kórház portán dolgozik?:D

Vagy hasonló hozzászólásaidat is kiragadjam a kontextusból?:D

2013. aug. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/94 anonim ***** válasza:
Jajj, te annyira értetlen vagy meg éretlen is h mást már nem is írok, mert úgyse fogod fel:)
2013. aug. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 anonim ***** válasza:

Azthiszem ahhoz alacsonyabb IQ szint kellene hogy felfogjam a hülyeségeidet:D cáfolni nem tudsz, maximum csak mentegetőzni, de ahogy látom meg sem próbálod mert nagyon jól tudod hogy igaz volt amit ,,kiragadtam a kontextusból" :)))))

Azthiszem kettőnk közül te vagy az értetlen:))

2013. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/94 anonim ***** válasza:
mesterséges terhességet idéz elő te nagy ész :D:D gyulladás okoz ezért nem szabad antibiotikumot szedni mert az gyulladás csökkentő... és van menstruáció és peteérés is.
2013. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 anonim ***** válasza:
49%-os csak egy troll, nehogy rákapjatok!:)
2013. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/94 anonim ***** válasza:
Ilyenkor gondolkodom rajta hogy magamat vagy a hülyéket kellene e fejbelőni :D
2013. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 anonim ***** válasza:
Magadat, mert te vagy a főhülye, szóval indulhatsz is akár! ;)
2013. aug. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/94 anonim ***** válasza:
*-* ..te jó ég,micsoda vita! :)
2013. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!