Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted durva dolog lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted durva dolog lenne, ha nem mondanám el a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem szedtem még fogamzásgátlót, mindig óvszerrel védekeztem, nélküle sosem. De ennek ellenére amikor késett pár napot a menstruációm gyomorgörcsöm lett, hogy mi van, ha terhes vagyok. Tervezett, várt babát szeretnék majd később, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de közben ugyanúgy óvszerrel is védekeznénk, így sokkal nyugodtabb lennék. Viszont ha gyógyszert szednék, akkor tutira mondaná a párom, hogy csináljuk óvszer nélkül. Ezért jutott eszembe az, hogy nem mondom el neki a fogamzásgátlót, viszont már most lelkiismeret-furdalásom van, ha arra gondolok, hogy hazudok neki.


Van itt olyan, aki duplán védekezik?


Köszi.

26/n


2013. aug. 29. 13:51
 31/94 anonim ***** válasza:
100%
Megvonásos vérzés van. Ez nem mensi. És mit gondolsz, miért nem lesz vkinek peteérése miután abbahagyta? Valószínűleg azért, mert a tabi előtte blokkolta....
2013. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
31-es: viszont van olyan is, akiknek "bedurrannak" a petefészkei, és egy ciklus alatt akár több peteérése is lehet.
2013. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
Mégis honnan máshonnan dobálóznék?:D Mondtam előtte is, de te nem hiszed el..... itt van, más is mondja, h NINCS peteérés.... ennyi!!!!!!
2013. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:

És igen, megvonásos vérzés van, nem menstruáció. A kettő teljesen más.

A megvonásos vérzés azért van, mert lecsökken a hormonszint és leválik az a kevés méhnyálkahártya, ami a 21 nap alatt felépült.

2013. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
Attól még hogy a közhiedelmet szajkózod és továbbra is ugyanazt írogatod le még nem lesz igazad:D ez önigazolás:D nehogymár egy taknyos hülyegyerek többet tudjon róla mint egy nőgyóyász:D egyébként mivan a 3 eüs nem dugta össze a fejét a családban?:D
2013. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:

Drága szívem, én nem tudom, hogy itt ki mit írogatott, de nem is érdekel. Én leírtam, hogy mi hogy működik és ez az IGAZSÁG.

Paranoiás vagy amúgy? Annak tűnsz.


Engem hagyjál ki ebből, engem nem érdekel a gyerekes vitád. IGAZAM VAN és te is tisztában vagy vele, csak most már ciki lenne bevallani.


Csókoltat téged egy nőgyógyászati asszisztens.

2013. aug. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom hozzád ki szólt, én a 66 os válaszolóval beszélgettem. Tudod kinek nem inge ne vegye magára. Drága szivem:)
2013. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Olvasgass egy kicsit.

2013. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:

De ahogy látom a 66 osnak nem füllik a foga visszaírni. Kár, pedig fater visszatért és szívesen beszélgetne vele a dologról:D

Az nem az én bajom hogy te 60as közbe irogattál, neked nem címzett senki sem hozzászólást:)

2013. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
Csakhogy én is ugyanezeket írtam. :)
2013. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!