Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerinted durva dolog lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted durva dolog lenne, ha nem mondanám el a páromnak, hogy fogamzásgátlót szedek? A részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem szedtem még fogamzásgátlót, mindig óvszerrel védekeztem, nélküle sosem. De ennek ellenére amikor késett pár napot a menstruációm gyomorgörcsöm lett, hogy mi van, ha terhes vagyok. Tervezett, várt babát szeretnék majd később, ezért arra gondoltam, hogy elkezdek fogamzásgátlót szedni, de közben ugyanúgy óvszerrel is védekeznénk, így sokkal nyugodtabb lennék. Viszont ha gyógyszert szednék, akkor tutira mondaná a párom, hogy csináljuk óvszer nélkül. Ezért jutott eszembe az, hogy nem mondom el neki a fogamzásgátlót, viszont már most lelkiismeret-furdalásom van, ha arra gondolok, hogy hazudok neki.


Van itt olyan, aki duplán védekezik?


Köszi.

26/n


2013. aug. 29. 13:51
 21/94 anonim ***** válasza:

,,akkor meg hogyan akadályozza meg a terhességet"?:DD ez komoly?:D nincs rendes mensi?:D ez is komoly?:D te úgy szedted hogy fogalmad sincsen a hatásáról?;D


Egy vicc vagy és még azt város hogy én magyarázkodjak?:DD

Inkább ha már a fél családod eüs akkor menj oda hozzájuk és nevettesd ki előttük magadat:D fater nem hajlandó elmagyarázni neked, mert azóta sem tud felkelni a röhögéstől:)

2013. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
Na persze, itt mindenki orvos.... :D Hiszem, ha látom. Te is egy vicc vagy. Azért nem mondod el, mert nem is tudod.
2013. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
Ez a metódus, akárhogy vesszük. Úgyh ne trollkodj:D
2013. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:

Itt van még egy leírás:


Fogamzásgátló tabletta


9fogamzasgatlas2A fogamzásgátlás egyik legbiztonságosabb módszere a fogamzásgátló tabletta. Ezeknek a bogyóknak összetett a hatásuk: blokkolják a petefészek működését, így megakadályozzák, hogy ciklusonként petesejtérés legyen, valamint akadályozzák a méhnyálkahártya megvastagodását, ezáltal a vékony nyálkahártya nem segíti a beágyazódást. A petevezetők mozgását csökkentik, a hüvelynyák minőségét is megváltoztatják, így nem lesz ideális a környezet a spermiumok számára.

2013. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
25%

:DDD te mondtad hogy 3 eüs van a családban, hát szaladj hozzájuk hadd nevessenek rajtad:DDD


Fater meg fegyvertelenekkel nem vív szellemi párbajt. Hülye kérdésekre való válaszolgatással meg nem minősíti magát:D egyébként azt mondja ő is, hogy a 3 eüs közül az egyik csak kiröhög majd... Azthiszem nálatok orvos mindenki:D

2013. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:

A kulcsmondat: blokkolják a petefészek működését, így megakadályozzák, hogy ciklusonként petesejtérés legyen.


A gyengébbek kedvéért.

2013. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se röhög ki, mert mind tudja a metódust. Ha tényleg orvos, akkor nem tudom h ezen mi a vicces. Meggátolja a peteérést. WOW.... ennyi.. ez olyan vicces?
2013. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
Elvégre nincs menstruáció sem ahogy azt kifejtetted:D
2013. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
25%
Uram atyám te hülyegyerek, nem hiszlek el:D nagy a szád hogy se ez se az se mensi meg amúgyis állandóan mesterségesen terhes vagy ha gyógyszert szedsz, most meg már a gyengébbek kedvéért dobálózol netről kimásolt példákkal?:DDD szerénységi bizonyítvány rulez
2013. aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:

Leállítja a petefészkek működését -> nincs peteérés.

Minimálisat vastagszik csak a méhnyálkahártya, így nem történhet meg a beágyazódás.

Sőt, még a hüvely ph-ját is megváltoztatja, ez nem kedvez a spermiumoknak.


Na még valaki, aki nem érti??

Peteérés NINCS, ha valaki tablettát szed. Csak nagyon szélsőséges esetben.. De teherbe esni akkor sem tud, mert ott van a többi védő-mechanizmus.

2013. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!