Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme fiatalként egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme fiatalként egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Én is fiatal vagyok és kiválóan megvagyok kapcsolat nélkül. Jó persze, néha jó lenne valaki akit szerethetnék, de az ilyen gondolatokat gyorsan el hessegetem. Szerintem fiatalként inkább a tanulásba kellene fektetni az energiát. Arról beszélve hogy nagyon fiatalok ehhez még ennyi idősen az emberek és nagyon korainak tartom. Megbotránkoztatónak tartom, hogy 14 évesek arról irkálnak, hogy csókolózni, meg ölelkezni, meg együtt aludni akarnak és hogy hogyan kell ismerkedni, meg gimnáziumban milyen lányok/fiúk vannak, 16 évesek már orális szexelni akarnak (amit szerintem pláne jóval később kellene, ha kellene), 18 évesen meg már aktív nemi életet élnek egyesek és vannak akik már házasodni akarnak. Szerintem inkább tanulni kellene fiatalként és nem kapcsolatban lenni. Arra bőven mindenki ráér olyan 25 év felett. Miért jó ez? Szerintem nagyon korai is még ennyi idősen és szerintem magamnak is, meg akiket ismerek azoknak is.

2020. okt. 11. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/199 A kérdező kommentje:
Nem, nem 14 éves vagyok és fiú vagyok. Azért mert mindenki éretlen még ebben a korban egy kapcsolathoz. Inkább tanulni kellene, meg a szülőkkel lenni és nem párt keresni ennyi idősen. A csók is hasonló, mint a szex, az elsőre mindig emlékezni fogsz, pont ahogy a fiatal korodra is, valaki és hülyeség ilyen fiatalon először. Én nem mondom meg másnak, hogy mit csináljon, csak nem tudom, hogy miért is jó, úgy, hogy éretlen mindenki. Én azt mondom, hogy az egyetem vége felé, végén, olyan 25 évesen kor körül ideális az első, +/- 1-2 év nem számít.
2020. okt. 11. 17:11
 12/199 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer mindent el kell kezdeni. A párkeresést szerintem tízen éves korban tökéletes elkezdeni. Megtanulod hogy kell bánni a másik nemmel és később tapasztalt leszel. 25 éves korban elkezdeni?? 40 évesen meg majd elveszíted a szűzességed nem :D
2020. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/199 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a dolgok igen is fontosak egy ilyen korú lelki fejlődéséhez. Nem itt nem a szexre gondolok. Azt tényleg nem szabad elsietni egyáltalán. De a kapcsolatok kialakítását, ha ilyen korban nem tanulják meg akkor később vagy nehezen fog menni vagy sehogyan. Ne 25 éves kora után kezdjen már el mindenki még akkor elkezdeni a tapasztalat szerzést. Nézd azzal sincs baj, ha magad részéről korainak gondolod. Nem minden ember egyforma, de fogadd el, hogy mások nem így látják. Aki itt most be is szól neked azt azért fogja tenni, mert elég lenézően írtad le ezt. Másoknak nem az a jó ami neked ugyanúgy ahogy neked nem jó dolog ami más szerint viszont igen. Nem feltétlen itt, de több más helyen is lehet olyanokat olvasni ahol valakinél kimaradtak ezek a lépcsők és még 35-40 évesen is fogalmuk sincs hogyan alakítsanak ki kapcsolatot és később családot. Nyilván nem mindenkire jellemző, de megint csak azt lehet mondani, hogy mindenki más ami nagy szerencse.
2020. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/199 A kérdező kommentje:
De inkább ki kellene élvezni hogy valaki fiatal még. 20-on 1-2-3-4-5 évesen a legcélszerűbb mert addig úgyis tanulni kell, meg a szülőkre kell hallgatni. A barátság bőven elég ilyen fiatal korban. Huszon évesként már elég érett valaki ahhoz, hogy szerelmes legyen. Nem igazán értem, mi olyan jó ebben ilyen fiatalon.
2020. okt. 11. 17:25
 15/199 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki 25 éves kora körül kezdi, nem lesz tapasztalata. Ha tanulékony valaki természetesen tudja már elsőre is milyen egy kapcsolat. De általában az emberek az első kapcsolatukba sokat féltékenykednek, feleslegesen vitáznak, elcsattanak mással csókok stb. Jobb túlesni ezen olyan 16-17 éves kor körül. Így kisebb lesz a csalódás:)
2020. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/199 A kérdező kommentje:
De azért nem korai kicsit? Huszonévesként valakinek már van felelősségtudata, amíg fiatal serdülőként, még nem, a szülők meg teljesen jogosan védik a gyereküket.
2020. okt. 11. 17:28
 17/199 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kialakul egy olyan vágy, hogy pár kell valakinek. Hormonok meg minden... A fiatal kor nem csak a tanulásról szól. (Ha igen akkor bajok vannak) A fiatal korhoz tartozik az is, hogy először életedben jársz valakivel, csókolózol és van akire folyamatosan gondolsz. Általában amúgy 25 éves lányoknak tapasztalt fiú kell nem olyan aki akkor bontogatja a szárnyait. Ez természetesen saját vélemény.
2020. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/199 anonim ***** válasza:
94%
Amikor szerinted elkezdeni lenne ideális, akkor a veled egykorú emberek már a házasságon/összeköltözésen fognak gondolkozni. Akkor majd az lesz korai? A házasságot és a gyerekvállalást meg 40 évesen kéne?
2020. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/199 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kíváncsi vagyok a kérdező életkorára. Vagy egy boomer aki már kiélte magát és a fiatal korosztályt fikázza, vagy egy fiatal csalódott srác akinek nem jön össze egy párkapcsolat sem ezért inkább lemond róla és nyugtatja magát hogy ráér.
2020. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/199 anonim ***** válasza:
95%
A gyerekvállalást egészségi szempontok miatt (az anya és a gyerek érdekében egyaránt) kockázatos 40 év utánra halasztani.
2020. okt. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!