Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóltak már be, kutyasétáltatá...

Szóltak már be, kutyasétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Sétáltatam az 5 hónapos német juhászom a parkban (nincs kutyafutató a városban, így nem tudom oda vinni) és elengedtem had fusson. Tudom, hogy sokan félnek a kutyáktól, ezért ha vki arra jön megfogom. Ma is megfogtam, ennek ellenére egy férfi odajött és megkérdezte, hogy merem hagyni, hogy póráz nélkül futkoson. Mondtam, hogy senkihez se ment oda, tehát nem értem a problémáját. Erre azt mondta, hogy "egy ekkora nagy dögöt felelőtlenség így elengedni, mert bárkit megtámadha"-5 hónaposan nagyon nagy mondhatom, meg nem is támad, inkább csak játszana mindenkivel.
2010. aug. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
42%
Nem szóltak be még szerencsére,de nem is szoktam elengedni.
2010. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 A kérdező kommentje:
Szerintem a kutyának szüksége van arra is, hogy póráz nélkül szaladgáljon.
2010. aug. 18. 20:48
 3/80 anonim ***** válasza:
43%
NEM szabad póráz nélkül hagyni a kutyusodat egy percre sem. Kizárólag az arra a célra kijelölt kutyafuttatón. Bármi is történhet, te felelsz mindenért.
2010. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
93%
Hát vannak ilyen hülye emberek nekünk nem szóltak be még eddig
2010. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 d,jpt L ***** válasza:
39%

Igaza volt az embernek.

Vidd olyan helyre, ahol nincsenek emberek, vidd el kirándulni. Például a park arra való, hogy anyukák és gyerekek sétálgassanak. Én imádom a kutyákat, de bármi megtörténhet. Jobb félni, mint megijedni.

2010. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik szomszédos utcában van egy férfi, aki évek óta minden egyes sétáltatáskor kiszól az ablakon, és megfenyeget, hogy le fogja lőni a kutyámat, merthogy miatta az összes háznál ugat a kutya, ha arra megyünk (természetes és kivédhetetlen reakció a kerítés mögötti kutyák részéről). Csak kedvesen vissza szoktam szólni neki, hogy magát lője fejbe, és akkor többé nem szenved tőle. Nem csak nekem szokott így beszólni, mások is panaszkodtak már rá.
2010. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is hányszor beszóltak..... Nekem egy puli kutyám volt ,vagyis még mindig megvan,csak már azóta kertesházba koltoztunk.) 4honapos volt a kutyus,és kihivták rám a kozteruleteseket meg a rendoroket,mert elengedtem kb 7percre...:S sajnos ilyen emberek is vannak. próbáld meg inkább korán reggel vagy késo este elengedni,hogy akkor hátha nem járkál annyi bunkó ember az utcákon:\
2010. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 xXxOoOxXx ***** válasza:
44%

Hát igen, vannak ilyen bunkó emberek. A kutya támadásra való hajlama pedig a nevelésétől függ. És 5 hónaposan nem hinném, hogy agresszív lenne.

Nekem egyszer részeg munkások fütyültek és beszólogattak, hogy szedjem föl a kutyagumit. Pedig nem is olyan helyre csinálta, ahová nem lett volna szabad... Valahova muszáj neki...

Na mindegy... Szóval vannak bunkók.

2010. aug. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egyszer szóltak be, amikor a KIJELÖLT KUTYAFUTTATÓN a 7 kg-s shih-tzu-m átszaladt egy bicikliző kisgyerek és a sétáló nagyanyja előtt. Közölte h nem lehet póráz nélkül a kutya. Én csak kiröhögtem, ne vicceljen már, lassan már sehol sem sétáltathatom a kutyám? Még az arra kijelölt helyen sem?

Ezeket a mai gyerekeket csak a vírtuális állattartásra nevelik és egy légytől is óvják őket...

2010. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 xXxOoOxXx ***** válasza:
100%
Egyébként meg kell neki, hogy póráz nélkül szaladgáljon egy kicsit. De nagyon figyelj rá, mert őt is megtámadhatják. Az én kutyusomat egy pitbull tépte meg kb 1 hónapja.:(
2010. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!