Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóltak már be, kutyasétáltatá...

Szóltak már be, kutyasétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Sétáltatam az 5 hónapos német juhászom a parkban (nincs kutyafutató a városban, így nem tudom oda vinni) és elengedtem had fusson. Tudom, hogy sokan félnek a kutyáktól, ezért ha vki arra jön megfogom. Ma is megfogtam, ennek ellenére egy férfi odajött és megkérdezte, hogy merem hagyni, hogy póráz nélkül futkoson. Mondtam, hogy senkihez se ment oda, tehát nem értem a problémáját. Erre azt mondta, hogy "egy ekkora nagy dögöt felelőtlenség így elengedni, mert bárkit megtámadha"-5 hónaposan nagyon nagy mondhatom, meg nem is támad, inkább csak játszana mindenkivel.
2010. aug. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
9%

"Dantes"


igen,bocs csak te tudsz mindent,meg olyan okos vagy.MINDIG MINDENT JOBBAN TUDSZ MINDENKINÉL!

és 2 perc alatt leoltasz mindenkit...

2010. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
84%

Nem magamra veszem, személy szerint, hanem az összes kutyás nevében veszem magamra.


Leírtam miért. Borzasztóan szar a helyzet. Az ország tele van ostoba, hülye bunkókkal, és a kutyások helyzetét senki le se szarja.


Bocs, de engem zavar, hogy attól ha valakinek kutyája van, valahogy mindjárt kevesebbnek nézik! Hogy a kutyásoknak soha semmit sem szabad.

Hogy semmi ellen nem tudnak tenni semmit, de a kutyásokba, bele lehet kötni, bele lehet rúgni!


Ne kutyásokkal kötözködjön már mindenki!

2010. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
0%

igen, Dantes stresszes és idegbeteg :D

valójában pedig egy palotapincsis pattis kamaszfiú, aki kockul egész nap a gép előtt.

vagy nem DANTES?:D


egyébként csaj vagyok, Pajtás ;)

2010. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 xXxOoOxXx ***** válasza:
89%
Tisztelhetnétek a bölcsebbet. Én egyetértek Dantes-sal (bocsi, ha rosszul ragoztam) Attól, mert valakinek több tapasztalata van, mint nektek, az már egyből idegbeteg? Több kérdésnél is eléggé ésszerű dolgokat írt.:)
2010. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
5%

sok X meg O.

egyáltalán nem biztos, hogy élettapasztalat...

sőt...

valószínű a könyvekből meg a netről szedte össze az okosságait, mert bárki leírhatná ezeket, csak nincs rá ideje, mert nem egész nap a gyk.hu előtt ül...

ennyi.

2010. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
14%

inkább :

lenézőnek és okoskodónak nevezném,aki szépen átmásolja más honlapról a válaszokat és kicsit átfogalmazza nagy bölcsesség ;)

2010. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 xXxOoOxXx ***** válasza:
87%
És ha könyvekből szedte?! Akkor mi van?! Legalább még van valaki, aki olvas...
2010. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 xXxOoOxXx ***** válasza:
78%
de mindegy... nem akarok vitázni. Csak bosszantó, hogy mindenhol kialakul a bunkóskodás...
2010. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Dantes, ha szerinted Magyarország kutyaellenes, kéne lásd, mi megy itt Romániában. Semmihez nincs jogod, sehova nem viheted be, az egyetlen kutyafuttató tele van szeméttel és térdig ér a gaz, jah és az ott alvó csövesek fenyegetnek, hogy ha nem mesz ki onnan , kihívják rád a rendörséget. Nem viccelek, tényleg így van ...
2010. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
29%

de nem érted!

Könyörgöm..ő nem olvas hanem átmásol..na mindegy..istenitsd csak..nagy ívben ******..

meg vedd el tőle ezt a b.nukó stílust meg ezt a lenéző viselkedést..

2010. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!