Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóltak már be, kutyasétáltatá...

Szóltak már be, kutyasétáltatás közben?

Figyelt kérdés
Sétáltatam az 5 hónapos német juhászom a parkban (nincs kutyafutató a városban, így nem tudom oda vinni) és elengedtem had fusson. Tudom, hogy sokan félnek a kutyáktól, ezért ha vki arra jön megfogom. Ma is megfogtam, ennek ellenére egy férfi odajött és megkérdezte, hogy merem hagyni, hogy póráz nélkül futkoson. Mondtam, hogy senkihez se ment oda, tehát nem értem a problémáját. Erre azt mondta, hogy "egy ekkora nagy dögöt felelőtlenség így elengedni, mert bárkit megtámadha"-5 hónaposan nagyon nagy mondhatom, meg nem is támad, inkább csak játszana mindenkivel.
2010. aug. 18. 20:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
52%
Ja igen meg van ahol engedély kell,hogy kutyád lehessen és megvan szabva,hogy hol tarthatod meg mikor sétáltathatod és aztán ha ott elengeded elis veszik tőled a kutyát.
2010. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
87%
Nem tök mind1, hogy honnan veszi, ha egyszer igaza van?? Te se úgy születtél, hogy tudtad a dolgokat, sőt vele ellentétben úgy latom, még most sem tudod.
2010. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 xXxOoOxXx ***** válasza:
78%
Nem nézek én le senkit, csak rohadtul zavaró, hogy minden kérdésnél vannak, akik belekötnek másokba. PEACE :)
2010. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
15%

hát jó az értelmező képességed.nem te nézzel le mást te agygép..

jó akkor majd énis átmásolok mindent.milyen jólesz.meg b.unkó modón válaszolok minden kérdésre,mert istennek hiszem magam.szánalmas.

2010. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
89%

Nem könyvekből meg netről. Szinte még járni se tudtam de volt kutyánk. Volt házban németjuhász, volt lakásban rottweiler.


Amit tudok a kutyákról, annak 90%-át magam tapasztaltam meg. Tudod mikor olvastam elősször kutyás könyvet? Hónapokkal, a kutyánk halála után. Előtte 10 évig egy nevelésről szóló könyvet, vagy filmet se láttam. Aztán rájöttem, hogy sok mindent elszúrtam, de sok mindent meg jól csináltam.


A könyveknek meg filmeknek pedig annyi az értelme, hogy sokkal jobban megtudják fogalmazni, mint én, vagy bármely más egyszerű kutyás. Lenéző volnék meg bunkó?

Nem. Csak türelmetlen vagyok. Legalábbis az emberekkel szemben.


Na mindegy, nem akartam magamról beszélni, csak ha már szóba került.


ma 22:08: Hát, nem örülnék, ha Romániában kéne élnem.De Magyarországnak se örülök, és nem csak a kutyák miatt.

Rémes, hogy itt semmi se működik, de mivel fanatikus kutyás vagyok, naná hogy ez érint a legjobban.


Amikor hallom, hogy vannak országok, ahol milyen jól működik mindez...miért nem lehet legalább egy kicsit hasonló nálunk is?

2010. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 xXxOoOxXx ***** válasza:
71%
Azt már most is teszed. És neked is jó az értelmező képességed. xD
2010. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
100%

Kedves okos kutyás anyuka! Mindent elmondtál csak éppen a gyerekesek, emberek oldalát nem! Mert ők ugye sosem hibáznak!? Ezek szerint a kutyások a rosszak, a gyerekesek, egyéb emberek meg tökéletesek!

Én felszedem a kakát, megnevelem a kutyám, iskolába, versenyekre hordom, nem zavarok vele senkit, póráza van, szájkosara, nem megy játszótérre (hogyisne, nagy ívben elkerülünk minden embert, gyereket, meg nincs is játszótér a városban!) stb. És itt vége? A többiek miért nem alkalmazkodnak felém? Azt már nem? Ugyanúgy cs*sztetnek! Felőlem lehet öklömnyi vastag póráz a kutyámon, és acélszájkosár, akkor se jöjjön oda hozzánk egy gyerek se mert én és a kutyám nem akarom és jogom van nekem is a nyugalomhoz! És sorolhatnám.

2010. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, anyuka ugye nem gondoltad komolyan hogy nekem arra kell figyelnem nem jön-e véletlenül szembe egy allergiás? Most akkor nekem nincs jogom kutyát tartani mert valaki allergiás? Mert bármikor szembe jöhet egy! Ez már nevetséges...
2010. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%
Egy korábbi hozzászólónak üzenem: nem Romániát kéne példának felhozni. Ennyi erővel Németoban, a skandináv országokban bárhova elviheted a kutyádat (boltokba, kávézókba beengedik őket). Természetesen csakis a jól nevelt kutyákat. Teljesen máshogy állnak hozzá.
2010. aug. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
100%

kaukázusim van, folytónyakörvvel, szájkosárral futtatom, a pórázról soha nem csatolom le, mert a kutyafuttatóban azt mondták, kitiltatnak, ha meglátják, hogy veszélyt jelent a többi kutyára. Általában akkor futtatom, amikor a nagytestű kutyákat szokták, néhány gazdival nagyon jóban vagyunk, bernáthegyi német juhász és kuvasz gazdák. A kicsi kuyták tulajdonosai szabályszerűen kiutáltak, mert szerintük egy ilyen komoly kutya nem való egy fiatal nő kezébe. Be se megyek, ha látom, hogy az illetékesek bent vannak. Mikor hazasétálunk, az emberek átmennek a másik oldalra.

De legalább nem fognak kirabolni :D

2010. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!