Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Úristen! Ti erről mit gondolto...

Úristen! Ti erről mit gondoltok? Főleg kutyások/kutyaimádók válasza érdekel.

Figyelt kérdés

Most hallottam, hogy egy ember aláírást gyűjtött az ügyben, hogy ehető legyen a kutyahús.VAgyis, hogy a kutya is ugyanolyan haszonállat legyen mint a kacsa vagy a marha!

Hogy mondhat ilyet?

Undorító!

Hogy lehet valaki ilyen gusztustalan?

Én nem bírnám ki ha a menhelyi kutyákat csak azért vinnék el, hogy megegyék!

Ez egy gusztustalan ember!Akasztást érdemelne!

Ti is így fel vagytok háborodva?

Hova jut a magyarság? Lassan nem leszek büszke arra, hogy magyar vagyok!

13/L :'(


2010. nov. 9. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/117 A kérdező kommentje:
Most légyszi ne engem bántsatok! Sajnálom a nyuszit is!De akkor is!És most ne az észt osszátok hanem válaszoljatok!
2010. nov. 9. 18:19
 12/117 anonim ***** válasza:
29%

Mi a kutyaszarnak teszel föl kérdést ha minjárt meg is válaszolod??

Ha a mi véleményünkre vagy kiváncsi akkor várd meg legalább amig válaszol valaki!!

Vannak kultúrák ahol ez nem lehetne kérdés!!

Láttam -sőt nekünk is volt gyerekkoromban olyan disznónk aki többet ért mint egy agyontenyéstett,genetikusan korcsitott házikedvenc eb!!Mégis le lett volna vágva ha nem lopják el.A

disznó vagy baromfi ugyanolyan állat mint egy kutya és mégis megeszed(megesszük)!!

Mondjuk én sem vágnám le a Morzsinkat,de ha a husáért lenne a kutya is tartva akkor az lenne a természetes hogy szép kövérre meghizlalják és irány a vágóhid!!

Na most kapaszkodj mert olyat mondok amitől padlót fogsz::::mivel ezerrel nyaljuk a kínaiak fenekét ne csodálkozz hogy már Magyarországon vannak kutyafarmok ahol levágásra tartanak kutyákat.

2010. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/117 anonim ***** válasza:
53%

Van kutyám és nem enném meg.

De ennyi erővel sajnáljuk a galambokat, tyúkokat, kacsákat, disznókat, marhákat, stb.

Különben azt hiszem, régen ugyanúgy ették a magyarok a kutyahúst, mint a lóhúst is.


Érzelmi kérdést csinálsz a dologból. Ha úgy szocializáltak volna, hogy a malacka a kedves háziállat és a kutya a haszonállat, akkor meg a malackáért tennél fel ugyanilyen kérdést, gondolj csak bele.

2010. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/117 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyunk.

Én el sem tudom képzelni, hogy az a millió gyönyörűbbnél gyönyörűbb, barátságosabbnál barátságosabb, hálásnál hálásabb kutya mustárral meg krumplival feltálalva szerepel az étlapokon.

Az ember életét a kutya mérföldekkel előbbre vitte, és nem a táplálkozás szempontjából. Életeket mentenek, betegeket gyógyítanak, vagy csak egyszerűen megvigasztalnak bármi legyen is a baj.

Egy kutya mindig tudja, mikor mit kell tenni, és ezt nem azzal tudják bizonyítani, hogy grillezve vagy panírozva esszük e meg, hanem ha szétnézünk magunk körül, lépten nyomon látjuk mindenütt azt a szeretetet, barátságot, hűséget, amit ők képviselnek.


Ez az én véleményem.

2010. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/117 A kérdező kommentje:

Véleményt kértem.

Megjött az elő válaszadó, én is leírtam a véleményem!Most ezzel mi a bajod?

Ha csak rosszat tudsz írni, akkor menj máshova!

Nem is írok tovább, és nem érdekel ha visszaírsz, hogy én ilyen-olyan vagyok!

Hagyjuk....

2010. nov. 9. 18:30
 16/117 anonim ***** válasza:
79%
utolsó: igen, ha arra lenne tartva a kutya, hogy hízlaljuk, majd később levágják, akkor igen. De nem erre vannak tartva, igazából nem gondolom, hogy ez meg fog valósulni .. lehet nyavalyogni meg sírni, de ha reálisan gondolkozol, akkor szerinted hány olyan ember fog enni egy olyan állatot ami otthon az ölben fekszik?
2010. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/117 anonim ***** válasza:
39%

figyel kislány.. más kultúrákban marha olyan állat mint nektek a kutya inkább tarts meg magadnak a véleményed

és igen az ázsiai országokban eszik a kutyahúst ahogy Dél-Amerikában a tengerimalacot..

nekem se tetszik de elfogadom másnak a kultúráját

az más dolog hogy valaki heccből aláírás gyűjt

és akik csak rasszistázni tudja a többi népet az csak szánalomra méltó

22/L

2010. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/117 A kérdező kommentje:

Ez a 18:25-ös nek ment!

Utolsó, én is így vagyok vele!

2010. nov. 9. 18:31
 19/117 anonim ***** válasza:
84%

A kérdezőnek nagyon is igaza van szerintem!

Nagyon is felháborító, hogy a kutyákat enni akarják!!!

Gusztustalan

Főleg nagyon rossz érzés hallani ilyen dolgokat azoknak, akik kutyabarátok.

Én még a disznókat is sajnálom mikor látom ott a fagzasztó termekben megnyúzva, de tudom, hogy ez élelmiszer szempontjából fontos.

"A kutya az ember legjobb barátja" szerintem ez igy van.

A kérdezőnek igaza van.

A kérdésedre válaszolva: igen, nagyon fel vagyok háborodva!! :(

2010. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/117 anonim ***** válasza:
24%
Nyami!!
2010. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!