Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beteg, viszont...

A kutyám nagyon beteg, viszont sem nekem, sem pedig a szüleimnek nincs pénze arra, hogy állatkórházba vigyük, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
A kutyánk 10 éves. Körülbelül két-három hete nagyon ingatag az állapota. Azzal kezdődött az egész, hogy szorulása volt, sosem tudott "könnyíteni magán", hogy szépen fejezzem ki magam. Láttuk többször is hogy próbál, hogy ide-oda járkál a kertben de valamiért nem tudott. Majd ezt követően étvágytalan lett, mostanra már semmit sem hajlandó megenni. Vizet iszik, de egyebet semmit. A helyzet az, hogy anyagilag nagyon rosszul állunk és sajnos a kutyát idén be sem oltatták a szüleim. Pénzünk állatkórházra nem hiszem, hogy lenne, ugyanis általában hónap végééig sem húzzák a szüleim és mi sem. Én már külön élek a Párommal, nekünk pici babánk van, sajnos mostanában mi sem állunk túl fényesen. Viszont a kutyát még kislány koromban kaptam és nagyon szeretem, Vele nőttem fel. A szívem szakad meg, hogy nem tudok Rajta segíteni. Mit tehetnék? Mi lehet a baja? Volt valakinek hasonló tapasztalata ilyen betegséggel kapcsolatban?
2012. júl. 25. 12:38
 91/138 anonim ***** válasza:
mi újság? elmúlt 8 óra!
2012. júl. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/138 A kérdező kommentje:
Éppen most érdeklődöm. Meg tegnap este is érdeklődtem. Járkál a kutya, eddig is járkált. Tegnap nagy eső volt, kérdeztem, hogy legalább keresett valami menedéket a kutya? Mondta az öcsém, hogy felment a teraszra az eső elől. Napközben egyik kis gödréből a másikba járkál át...Ma felhívom a kutyasulit, hogy megkérdezzem vállalnak -e szállítást is esetleg. Meglátjuk mit tehetek.
2012. júl. 26. 09:11
 93/138 anonim ***** válasza:
rendben, mindenképp írj, hogy mi lett!
2012. júl. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/138 A kérdező kommentje:
Bár már én is tudnám, megörjít ez a várakozás. Egyébként ha elviszem orvoshoz el fogják látni attól mert idén nem kapott oltást? Kérhetem, hogy ott helyben kapja meg?
2012. júl. 26. 10:51
 95/138 anonim ***** válasza:

Persze h ellátják és ha kéred, be is oltják (igazából kérés nélkül is fel kéne ajánlaniuk, hisz ez kötelező).


Beszéltem tegnap pár emberrel, de ott nem tudtak senkit se mondani az adott csoportból, aki be tud fogni egy vad kutyit. Sajnálom :S

2012. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/138 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ellátják! És be is oltják helyben.
2012. júl. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/138 anonim ***** válasza:
beteg kutyust nem oltanak be, max kontrollkor, nálunk így volt. nem fog leugatni 1 kimaradt oltás miatt, megmondod neki, hogy ha jobban lesz, beadatod neki.
2012. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/138 anonim ***** válasza:

Mindig vissza nézek erre a kérdésre,hogy mi a helyzet. Remélem ma már sikerül megoldást találni,hogy orvos lássa a kutyát.

Írd majd meg mi van vele.

2012. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/138 anonim ***** válasza:
Nem akarok részleteket elárulni, ha a kérdező akarja majd leírja, de rosszabb a helyzet, mint eddig tűnt.
2012. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/138 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megőrizted a részleteket én bizalommal árultam el Neked. Akik aggódnak és izgulnak a kutyusért! Amint van valami fejlemény megígérem írni fogok. Egyelőre egy olyan orvossal konzultálunk aki ki tud jönni házhoz is, a többi már csak Rajta múlik ...
2012. júl. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!