Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beteg, viszont...

A kutyám nagyon beteg, viszont sem nekem, sem pedig a szüleimnek nincs pénze arra, hogy állatkórházba vigyük, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
A kutyánk 10 éves. Körülbelül két-három hete nagyon ingatag az állapota. Azzal kezdődött az egész, hogy szorulása volt, sosem tudott "könnyíteni magán", hogy szépen fejezzem ki magam. Láttuk többször is hogy próbál, hogy ide-oda járkál a kertben de valamiért nem tudott. Majd ezt követően étvágytalan lett, mostanra már semmit sem hajlandó megenni. Vizet iszik, de egyebet semmit. A helyzet az, hogy anyagilag nagyon rosszul állunk és sajnos a kutyát idén be sem oltatták a szüleim. Pénzünk állatkórházra nem hiszem, hogy lenne, ugyanis általában hónap végééig sem húzzák a szüleim és mi sem. Én már külön élek a Párommal, nekünk pici babánk van, sajnos mostanában mi sem állunk túl fényesen. Viszont a kutyát még kislány koromban kaptam és nagyon szeretem, Vele nőttem fel. A szívem szakad meg, hogy nem tudok Rajta segíteni. Mit tehetnék? Mi lehet a baja? Volt valakinek hasonló tapasztalata ilyen betegséggel kapcsolatban?
2012. júl. 25. 12:38
 111/138 A kérdező kommentje:
16 ezer forintot sikerült összegyűjtenem. Remélem ennyi elég lesz. Így hónap végén sajnos mindenkinek szüksége van a pénzre ... Kölcsönkérni egyáltalán nem tudtam, nincsenek gazdag ismerőseim.
2012. júl. 27. 13:38
 112/138 anonim ***** válasza:
Ha nem kell műteni, akkor még sok is. És reméljük, hogy nem kell!
2012. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/138 A kérdező kommentje:
Reméljük nem kell ... De mivel inni hajlandó és mivel az orra is nedves, akkor csak nincsen olyan nagyon komoly betegsége! Hányni nem hányt, nem volt lázas, nem volt semmi ilyesmi, csak ugye ez az átkozott szorulás! Remélem a beöntés meghozza a várt eredményt ha tényleg ez a baja!
2012. júl. 27. 14:26
 114/138 anonim ***** válasza:
Azért most lehetőleg enni ne adjatok neki, csak inni, ne tömődjön el még több salakanyag.
2012. júl. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/138 A kérdező kommentje:
Nem eszik már egy jó ideje semmit sem ... Csak iszik. Olyan mintha tudná, hogy most mire van szüksége ... Sokan mondják egyébként most a kérdéstől függetlenül, hogy az állatoknak van ilyen öngyógyító képessége. Mindenesetre tegnap elmondtam Neki, hogy már csak szombatig kell kitartania és hozom a segítséget! De még holnap jön a neheze, ugyanis amióta beteg senkit nem enged közel magához. Remélem Édesapám sikerrel jár ...
2012. júl. 27. 14:40
 116/138 anonim ***** válasza:

Elismerésre méltó, amit a lehetőségeidhez képest megteszel a kutyáért!

Igazi, állatszerető ember vagy.

Kívánom, holnap rendeződjön a helyzet!!

2012. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/138 A kérdező kommentje:
Nem eléggé .. Hamarabb kellett volna lépnem, félek, hogy elkések. Most beszéltem az otthoniakkal állítólag most nem bír felállni a kutya, meg azt mondják szállják a legyek is ... :( Pedig már a pénzt is előkerítettem már csak holnap reggelig kellene kibírnia de egyszerűen annyira félek, hogy elkéstem ... Megőrülök ha így történik!! Ez a tehetetlenség felemészt!
2012. júl. 27. 18:19
 118/138 A kérdező kommentje:
Rossz híreket kaptam ... Azt mondták az otthoniak, hogy a kutyusunk már csak húzza a lábát a földön és nem nagyon akar mozdulni. Meg már szállják a legyek a hátsó felét, ez mitől lehet?:( Ugye nem azért mert már meghalni készül? Már csak a ma éjszakát kellene valahogyan átvészelnie...:(
2012. júl. 27. 20:42
 119/138 anonim ***** válasza:
hogyhogy húzza a lábát a földön? nem túl jó ez a kép.. hiszen napok óta szenved.. 3 hete az orvosnál lett volna a helye.
2012. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/138 A kérdező kommentje:
Nyilván ... Én is nagyon mérges vagyok, de a helyzet az, hogy az elején nekem ezt marhára nem úgy adták elő, mintha betegségről lenne szó, hanem csak, hogy a kutyának szorulása van pár napja, de majd helyrejön. És az igazság az, hogy helyre is jött és már jól volt, amikor is hirtelen ilyen állapotba zuhant ... Kérlek már most ne engem okoljatok, nem én élek egy háztartásban a kutyával, ennek ellenére én MINDENT DE MINDENT megtettem érte és a holnapi napon is megfogok. Ha kitart még addig ...
2012. júl. 27. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!