Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beteg, viszont...

A kutyám nagyon beteg, viszont sem nekem, sem pedig a szüleimnek nincs pénze arra, hogy állatkórházba vigyük, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
A kutyánk 10 éves. Körülbelül két-három hete nagyon ingatag az állapota. Azzal kezdődött az egész, hogy szorulása volt, sosem tudott "könnyíteni magán", hogy szépen fejezzem ki magam. Láttuk többször is hogy próbál, hogy ide-oda járkál a kertben de valamiért nem tudott. Majd ezt követően étvágytalan lett, mostanra már semmit sem hajlandó megenni. Vizet iszik, de egyebet semmit. A helyzet az, hogy anyagilag nagyon rosszul állunk és sajnos a kutyát idén be sem oltatták a szüleim. Pénzünk állatkórházra nem hiszem, hogy lenne, ugyanis általában hónap végééig sem húzzák a szüleim és mi sem. Én már külön élek a Párommal, nekünk pici babánk van, sajnos mostanában mi sem állunk túl fényesen. Viszont a kutyát még kislány koromban kaptam és nagyon szeretem, Vele nőttem fel. A szívem szakad meg, hogy nem tudok Rajta segíteni. Mit tehetnék? Mi lehet a baja? Volt valakinek hasonló tapasztalata ilyen betegséggel kapcsolatban?
2012. júl. 25. 12:38
 101/138 anonim ***** válasza:
Én is folyton visszanézek, nem is tudom irtam-e valaha kérdéshez ennyi kommentet. Jó lenne megtudni mi lett a kutyával!
2012. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/138 A kérdező kommentje:
Bármilyen fejlemény is lesz, vagy bármi is lesz a kutyussal ígérem írni fogok, nem vagyok az a fajta aki miután segítséget kap eltűnik! :)
2012. júl. 26. 12:53
 103/138 anonim ***** válasza:
miért rosszabb a helyzet?:S
2012. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/138 A kérdező kommentje:
Most itt vagyok a kutyusomnál, kibuszoztunk a lányommal. Vizet hajlandó inni és nedves az orra, az jót jelent igaz? Viszont nem enged közel magához, próbáltam megsimogatni de csak morgott, hiába beszéltem hozzá szépen, aranyosan. Viszont most reagált arra, hogy hozzászóltam, felemelte a fejét. Az mit jelenthet, hogy meg van picit görbülve a gerince ha jár? Ez a székrekedéstől lehet?
2012. júl. 26. 17:56
 105/138 anonim ***** válasza:
Attól, hogy fájdalmai vannak és ebben a testhelyzetben kevésbé fáj neki. Kíméli.
2012. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/138 anonim ***** válasza:

Az mindenképpen jó ha iszik legalább és figyel ha szólsz neki :)

A gerincével,hogy mi van azt nem tudom. orvos megy majd hozzá?

2012. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/138 anonim ***** válasza:
tehát egy fél centivel sem vagytok előrébb, mint tegnap? meg 3 hete?
2012. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/138 anonim ***** válasza:

Igen..ha görbít az azt jelenti, a szorulás miatt vannak fájdalmai. Egyáltalán nem tudott produkálni székletet? Lehet, ha meg lehetne fogni, egy gumikesztyűs benyúlás megoldaná a helyzetet.

Ha nincs széklet, sajnos előbb-utóbb bélelzáródás lesz a vége.

2012. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/138 A kérdező kommentje:
Már egy jó ideje nem volt széklete, de kifejezetten rosszul csak 3 napja van. Amikor ez elkezdódött, mármint a szorulás, azt gondoltuk mivel jó kedélyállapotú volt, ugrándozott, evett, ivott, hogy előbb-vagy utóbb csak megindul. De nem ... Egy jó ideje nem volt már széklete. Szombaton fog hozzá jönni a doki, attól hamarabb nem tudjuk megoldani, édesapám aznap lesz itthon. Egyébként nem tudom mennyire jó jel, de amikor eljöttünk kimászott a gödörböl és leült a lépcső elé és lihegett, jobban nézett ki és nagyon örültem neki, remélem még holnapig kitart, hogy segíteni tudjunk rajta. Bár Isten is adná, hogy "csak" szorulásról legyen szó és ne másról ...
2012. júl. 26. 21:41
 110/138 anonim ***** válasza:
Remélem akkor szombatig nem lesz rosszabbul és ha az orvos ellátja utána hamar meggyógyul.
2012. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!