Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon beteg, viszont...

A kutyám nagyon beteg, viszont sem nekem, sem pedig a szüleimnek nincs pénze arra, hogy állatkórházba vigyük, mit tehetnék érte?

Figyelt kérdés
A kutyánk 10 éves. Körülbelül két-három hete nagyon ingatag az állapota. Azzal kezdődött az egész, hogy szorulása volt, sosem tudott "könnyíteni magán", hogy szépen fejezzem ki magam. Láttuk többször is hogy próbál, hogy ide-oda járkál a kertben de valamiért nem tudott. Majd ezt követően étvágytalan lett, mostanra már semmit sem hajlandó megenni. Vizet iszik, de egyebet semmit. A helyzet az, hogy anyagilag nagyon rosszul állunk és sajnos a kutyát idén be sem oltatták a szüleim. Pénzünk állatkórházra nem hiszem, hogy lenne, ugyanis általában hónap végééig sem húzzák a szüleim és mi sem. Én már külön élek a Párommal, nekünk pici babánk van, sajnos mostanában mi sem állunk túl fényesen. Viszont a kutyát még kislány koromban kaptam és nagyon szeretem, Vele nőttem fel. A szívem szakad meg, hogy nem tudok Rajta segíteni. Mit tehetnék? Mi lehet a baja? Volt valakinek hasonló tapasztalata ilyen betegséggel kapcsolatban?
2012. júl. 25. 12:38
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/138 anonim ***** válasza:
Szeintem írhatom így , többen is várjunk nagyon mi lesz a kutyussal!
2012. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/138 A kérdező kommentje:
Úton vagyunk az állatorvosi rendelőbe. Ugyanis az orvos akit találtunk, elutazott...
2012. júl. 28. 10:04
 133/138 A kérdező kommentje:
A kiskutyám meghalt...Nem a szorulással volt gondja, hanem kiderült, hogy idegrendszeri problémája is volt, valószínűleg bénulása volt ... Emiatt húzta annyira a hátsó felét. A doktornő már nem tudott segíteni rajta. Csak annyit mondott, hogy nem egy fajta probléma állt a háttérben, hanem sok. Már amikor elkezdte volna összeszámolni, hogy mire lenne szükség az összes probléma kiderítésére, a kutyámnak megállt a szíve. Most temettük el... Köszönöm azoknak akik aggódtak érte, még én is nehezen hiszem el. Az orvosi rendelő óta képtelen vagyok abbahagyni a sírást... Nem tudok mit mondani, elbúcsúztam tőle.
2012. júl. 28. 11:28
 134/138 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy ez lett a vége,bíztam benne,hogy még meggyógyulhat. :c
2012. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/138 anonim ***** válasza:

RIP.


nyugodj meg mostmár, jobban érzi magát így.

2012. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/138 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom szegényt!:( de ezek után a szüleid csak akkor vállaljanak egy kutyát maguk mellé ha úgy kezelik majd mint egy gyereket, hogy ez ne forduljon elő mégegyszer!
2012. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/138 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam Nekik ... hogy egy jó darabig ne is hozzanak ide kutyát. Mondjuk én más kutyát nem hiszem, hogy el tudnék fogadni, úgy érzem ilyen mint Ő nem lesz még egy.
2012. júl. 28. 12:33
 138/138 anonim ***** válasza:
Sajnálom! :( Annyira szurkoltam Neki, Nektek!
2012. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!