Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
 71/105 anonim ***** válasza:

Én is hasonló véleményen vagyok, messziről szép aranyos de közel ne jöjjön, elől harap hátul rúg.:))


Volt részem mindkettőben van okom "nem szeretni" őket, legalábbis szerintem (nem nem egy ló tette).:)


És szerintem egyáltalán nem vagy rossz ember :)

2012. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
100%
Te nem rossz ember vagy, egyszerűen tudatlan. Ne hirdesd, nem leszel tőle népszerűbb, ez tuti, viszont jól jönne, ha a dolgokról akkor alkotnál véleményt, amikor tudsz is róluk valamit. Ennyi.
2012. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy figyelj!

Egy valamire rájöttem mióta lovagolok és mióta megkaptam életem első teljesen saját kutyáját. Kérlek szépen az én kutyám egy tacskó keverék és az emberek inkább csúnyácskának nevezik mint szépnek. De ez mit sem számít. Egy ló van az egész lovardában (19 ló közül) akire az életemet adnám, akiben teljesen megbízok, akiért utána mennék a vágóba is ha esetleg oda vinnék. Egy agresszív nóniusz félvér. Beleírhatnám hogy passzív is de az mindegy. Szóval egy valamire rájöttem, és ez nagyon fontos. NEM A BORÍTÓ ALAPJÁN ÍTÉLKEZÜNK! És ez igaz mindenre az életbe, de főleg az állatokra. Meglátsz egy lovat, külsőre talán nem kapott meg a kinézete, és talán agresszív is ahogy így 20 méterről szemlélem. De ahogy egy év után (vagy több) beszélnem kell róla egyre jobban nem tudok rá rosszat mondani. Semmit. Még azt se hogy agresszív, mert ahogy megismertem rájöttem hogy miért az. Fél. Ez így van a kutyámnál is. Befogadtuk, a kezdetektől fogva elengedtem , mert bíztam benne, úgy voltam vele ha elmegy had menjen de ha megbízik bennem..És nem tágított mellőlem,bárhová mentem. Pedig nem kapott értékes kaját, csak szeretet. Azóta felszabadult. :) Nos én ezzel csak azt akartam mondani, hogy elsőre ha talán nem is tetszik (nagy böszme feje, "agresszív is talán", nyerít) ami igazán megfog majd akármibe az nem a kinézete hanem a lelke lesz, a személyisége. És ezt kinézetről 20 méterről nem lehet látni. Ehhez közel kell menni. Mélyen bele kell nézni a nagy fekete szemeibe, és ha elsőre nem is látod, de egy idő múlva biztosan ki fog tisztulni hogy milyen is ő valójában, és mit is akar. :)

2012. jan. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
100%
Uhh remélem elolvasod, mert egy kicsit hosszúra sikerült, de nem oltalak és ezért ha van egy szabad perced elolvashatod, és remélem megérted! :)
2012. jan. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a bullmasztiff és a dogok se büszkélkedhetnek a legformásabb fejekkel.
2012. jan. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
Ehez még annyit tennék hozzá, h nemaj ha gyűlölöd a lovakat, vanezígy, de olyan mérhetetlen baromságokat írkálsz róluk hogy mindjár kilukad az agyam komolyan, szerinted a ló támad minden egyes alkalommal amikor nem tetszik neki valaki, vagy fél tőle, nem nemtámad, csak hogyha nem tud elmenekülni, ha sarokba szorítod!!!!!! ennyit erről és ami azt illeti, a legtöbb kutyának olyan randa feje van, hogy hogyha ez a kifogásod a lószeretetben, azokat tiszta szívből gyűlölhetnéd!!!(ne legyen félreértés imádom a kutyákat és a lovakatis <3 csk nem vakulok el és látom a rossz oldalukat is...)
2012. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
80%
És köszönöm a lepontozást, csk pár százalékkal lett rosszabb a hasznos válaszaim százaléka -.- 85 %-36%... most úgy mondanák rád valamit kedves kérdező, de igazából ilyen gyerekes és sötét emberekre nemakarom pazarolni az időm......
2012. jan. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg választ !! Nem látatlanban kérdezem , engem harapott rúgott már meg ló , pedig csak elmentem mellette. Nem is egy ló.. De mind1. Köszi a válaszokat. Nem pontoztam le senkit semmiért!!!
2012. jan. 27. 12:47
 79/105 anonim ***** válasza:

Az a ló szerintem sortló volt. Tudni illik, hogy a sportló tele van adrenalinnal, pörög, menni akar, és legfeljebb elé állhatsz, mellé vagy a farához jobban teszed, ha nem, hacsak nem vagy a gazdája, lovasa. És az a ló sem csupán "gonoszságból" tette, hanem azért, amiért fent már leírtam.

Viszont van rosszindulatú, morcos állat, élőlény mindenből, úgy ahogy emberből is. És én ezt úgy mondom, hogy van két kutyám, és életem a lovazás... :)

2012. jan. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 A kérdező kommentje:
:) Köszi a választ.
2012. jan. 27. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!