Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kutyákat, a macskákat, sőtt minden állatot, de a lovak különleges helyet foglalnak el a szívemben.:) Ló nélkül élni sem tudnék.

A sok-sok kommentet nem olvastam el szóval ilyen vakon írok neked ezért lehet hogy ismételek amit már elmondtak bocsi.:)

Nem tudom hogy hogyan lehet gyűlölni őket, esetleg nem inkább félsz tőlük? A lovak sem születnek gonoszan, csak az emberek tehetik őket alattomossá. Apumnak volt olyan lova akit vertek mielőtt hozzánk került, rávetette magát ha a közelébe rét és nem tudta megharapni vagy rúgni. Igazából csak a felgyülemlett gyűlölet dolgozott benne, nem egy embert utált hanem minden embert (szerintem mint te is gondolod a lovaknál) mert azt hitte hogy mind ugyan olyan és bántani fogja. Néhány év gondos nyugodt munkája és egy olyan ló lett belőle akire a munkája miatt szinte az életét kellett rábíznia. Sajnos ő ár nem él.:(

A lovaglást nem mondanám kislányos dolognak, főleg hogy nem bírnék egy hajasbaba, póni imádó rózsaszín kislánykát elképzelni ahogyan szívlapáttal lapátolja a szart a ló alól. Főleg hogy a körömben a legtöbb lovas férfi, pl apum közel kétméteres benga lovas.xd


Nem vagy rossz ember azt kell hogy mondjam, bár, igazából csípi a torkom ez a téma a lószeretetem miatt. Ez nekem most olyan mintha neked mondanám hogy a kutyák idegesítőek mert csak ugatnak meg minden elkényeztetett kislány pincsit akar.:)

2012. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok:

Erre a kommentre vászalok:A lovakban ?

Azt hogy szerintem nem képesek szeretni , mint egy kutya , nem tudnak olyan sok szeretetet adni , nem tudják kifejezni , mint pl: egy kiskutya vagy macska.

A ló sokkal veszélyesebb is mint egy kutyus.

Azt is utálom hogy olyan nagy böszme fejük van és azt is hogy olyan sznobnak tartom őket.


A ló igen is képes szeretni!!! Egy ló ugyanolyan társad lehet mint egy kutya! Nem több, nem kevesebb. Hát elég hülye vagy. Mi az hogy nem képes??? Egyáltalán foglalkoztál te már annyit velük hogy kijelenthesd ezt?? Nemhiszem. Akkor meg dugulj be mint a lefolyó mert vannak olyan lovak akik mindent megtennének a lovasukért. Háborgatod itt a jó népet ahol sokunknak a lovak az életük.://

2012. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
92%

Már bocsi, de az olvasottak alapján, csak átfutottam, leginkább a te válaszaidat, azt hiszem rossz ember vagy. Nem, nem azért mert nem szereted a lovakat, én meg a pókokat, mindenkinek egyéni véleménye. Hanem azért, mert ha 19 lóból 19 gyűlölt.... nos akkor bazi nagy a baj, persze veled. A lovak, érzik ha valaki gyűlöli őket, védekeztek, lerúgtak, naná. A kutya meg, neki az ember az Isten akármit elnéz neki, egy ideig.

Ok nélkül a ló nem rúg meg és nem harap meg, inkább elkerül, mert zsákmány állat és menekül.

Szóval, az, hogy te félsz tőlük és agresszív vagy velük, nem az Ő hibájuk a tied.

A válaszom igen, 19 ló is megmondta, rossz ember vagy!

2012. jan. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
Őmm utolsó. Egyáltalán nem biztos, hogy 19 ló volt. Ezt csak én mondtam mert nálunk ennyi van, és szerintem ott kevesebb van!
2012. jan. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
47%
Ti még mindig ezen a kérdésen filóztok? Ha nem szereti, akkor ne szeresse. Inkább csak ne szeresse, mint hogy bántsa, kínozza.
2012. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 anonim válasza:
52%
Én sem szeretem a lovakat, de a kutyákat se nagyon. Az állatoknak ösztöneik vannak, és igenis tehetnek róla, ha valakit bántanak!
2012. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/105 anonim ***** válasza:

Te kérdezõ.. Szerinted a ló nem hũséges? Dehogynem.. Azt javaslom próbáld ki a lovaglást, legyél sokat lovak kozelében. Én meg a kutyákat gyũlölöm, mert idegesít az állandó lihegése, meg ugatása.. Áhh.. :@



Am. imádom a kutyákat :) És minden állatot. :)) Kivétel nélkül :))

2012. máj. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
58%

Én se szeretem a lovakat!Ettől még nem vagyok rossz ember.Engem irritál a bűze,meg egyszer le is köpött egy ló,na akkor végleg elpártoltam tőlük.Hullik folyton a szőrük,én meg tüsszögök,aztán ha beteg lesz rám fogják.

Egyik barátnőm nagy lóbolond,nem is ezért lettem a barátnője.Egész idő alatt a lovakról beszél,meg hogy milyen értelmesek,okos tekintetűek,gyönyörűek,szerintem ebből semmi nem igaz,én legalábbis ezek közül egyet sem tapasztaltam,vagy észleltem a lóban.Tény,hogy hűségesek,de akkor a kutyák már istenségek lennének hozzájuk képest,ha annyira hűségesek lennének (a lovak).Hozzám még egy se volt.

Na a lényeg a lényeg,te nem vagy rosssz ember ha utálod a lovakat.(mellesleg én is ;D )

2012. nov. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 anonim ***** válasza:

Nagyon nagy baromságot írtál utolsó. Még szép, hogy nem hűségesek hozzád! Akiket láttál életedben lovakat, nekik rendes gazdájuk van! Még szép, hogy nem lesz hűséges hozzád! Ha vennél lovat, és már egy jó pár hónapja nálad lenne, csak te foglalkoznál vele, tudod milyen kapcsolat alakulna ki köztetek?! Ha meglátna a karámban már vágtázna feléd! Elmondanám, hogy ugyanolyan hűséges, mint a kutya. Könnyen beszélnek a tudatlanok, akik szinte (ne haragudj) semmit nem tudnak a lovakról. Ne ítéljetek a borító alapján!!


Ajáblom figyelmetekbe ezt a képet (és nem, nem trükkel csinálták)

[link]

2012. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/105 anonim ***** válasza:
100%
93# Te gondolatolvasó :3 Kiszívtad az agyamból a véleményem :D
2013. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!