Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
71%
És éppen a falkábvan lévő kutya az IGAZI kutya, és képzeld van olyan kutya, ami direkt harap, és ugat...
2012. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 anonim ***** válasza:
94%

Miért lennél rossz? Nem kötelező minden állatot szeretni.

De nem értem, hogy ez hogy függ össze a nőiességgel...vagy azt akarod mondani, hogy a csillámpónikat is utálod? :D

2012. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 anonim ***** válasza:
77%

Csak kérdezem.Néha szoktál híreket nézni??

Amikor 2 kutya minden ok nélkül egyszerűen kiszabadulnak a helyükről,és az első embernek neki mennek??Például nem is olyan régen 2 kutya egy 4 éves kislányt támadott meg.A kislány észre sem vette a kutyákat mert hátulról ugrottak rá.Az arcát marcangolták szegénykémnek..Szóval a kutyák is tudnak veszélyesek lenni.Ahogy egy ló is meg tud menteni ha úgy adódik..na mindegy..


de egy jó tanács: Az állatok (a lovak és a kutyák is) megérzik ha valaki viszolyog tőlük..Így ők is agresszívabbá,vagy ellenségesebbé válhatnak..Szóval ne gyűlölködj,mert megérzik rajtad,és ugyanazt a rossz érzést kapod vissza tőlük..

2012. jan. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/105 A kérdező kommentje:
Nincs olyan kutya hogy direkt. Maximum akkor ha egy olyan ember mint pl. te irritálja piszkálja , sérti a kutyát. Akkor megkaphat. Falkában már nem nagyon élnek kutyák. Inkább farkasok. A kutya az ember mellett kutya , akit véd és szeret.
2012. jan. 26. 21:06
 25/105 anonim ***** válasza:
91%

Szinte csoda, hogy az új Én kicsi pónim rajzfilm témája még fel se merült... Azt vártam, hogy lerohannak majd a rajongói.


ON-TOPIC: Szerintem aligha lehetne elítélni valakit ezek alapján. Hiszen ha nem befolyásolja a cselekedeteidet, akkor rosszra se sarkall...

2012. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
A kisebbek felhajtják a zsákmányt, a nagyobbak meg kinyírják. Elég vérszomjasak tudnak tudnak lenni.
2012. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 A kérdező kommentje:
Igen , de azok a kutyák nyilván rosszul voltak tartva és nem voltak szocializálva, erről NEM a kutya tehet hanem az ember.
2012. jan. 26. 21:07
 28/105 A kérdező kommentje:
Hát. A kutyák ugyan nem hajtanak föl egy zsákmányt sem. Csak a vadász kutyák.
2012. jan. 26. 21:08
 29/105 anonim ***** válasza:
60%
Már bocsi egy idióta vagy tényleg mnem azért, de jobbnál jobb érvek vannak itt, te mégis mindig az embert hibáztatod, és hogy a kutya édes és aranyos, ez így van de ragadozó azok támadnak szét tépnek, a ló menekülőállat ha tud menekül, ha beszorítod támad csakúgy mondom, engem már támadott meg kutya ok mnélkül szeretem őket sőt imádom, de nem csak jó oldaluk van.
2012. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/105 anonim ***** válasza:
94%

Pontosan mi a bajod a lovakkal? :) Én a lovak szerelmese vagyok és minden állaté így a kutyáké is, és elég jól ismerem mind a két fajtát, de azt nem tudom elképzelni hogy mit érez az aki undorodik a "szél fiaitól" :)

Úgyhogy kérlek írd már le nekem hogy miket is utálsz a lóba (a nyerítésén kívül) mert egyszerűen nem tudom felfogni! :)

Egy kutya pedig csak úgy önmagától, önszántából, előre kigondolt, szándékos szándékkal nem támad. Leggyakrabban a szocializáltság hiányából történnek balesetek, illetve a terület védelméből. De előfordul nyilván az is több esetbe hogy a gazda veri a kutyát és akkor esetleg ha a kutya még mindig erősnek érzi magát ilyen nyomás alatt akkor vissza támad. Meg még summázhatnám tovább de térjünk vissza a te esetedre! :) Ez nagyon érdekes, mesélsz róla légyszíves részletesen? :)


Amúgy nem vagy rossz ember. Én utálom a várost és város zajait. Ettől rossz ember lennék?? :) Nem hiszem! :)

2012. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!