Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 A kérdező kommentje:
Az unikornis egy olyan ló aminek van egy nagy szarva a fején.
2012. jan. 26. 20:54
 12/105 A kérdező kommentje:
A kutya az ember legjobb barátja. Minden kutya imádnivaló és kedves. Csak vannak olyan gazdák akik rossz dolgokra nevelik a kutyát , de a kutya attól függetlenül végtelenül kedves és bújós állat.
2012. jan. 26. 20:55
 13/105 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagy rossz ember, csak kicsit érthetetlen.

Egyébként én is idegenkedtem a lovaktól egy elég sokáig, de már nem. Persze soha nem utáltam őket.

2012. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 anonim ***** válasza:
65%
Ha már itt tartunk ( a lovasok érvként hozzák fel amiért le kéne borulni előttük), akkor a kutya is rettentően veszélyes tud lenni. Embert is tud ölni. Akkor meg mivan? Egyetértek vele, hogy a kutya (és a többi állat sem) tehet róla ha rosszat tesz. Mindig az ember a hibás. Kérdező egyáltalán nem baj ha nem szereted a lovakat, bár szerintem sem lányosak. Csak ne bántsd őket. Én sem szeretem annyira a lovakat (bár szépnek tartom őket viszont kutyás vagyok), de ez részben a lovasok hozzállásától is van, és a ló nem tehet róla.
2012. jan. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/105 anonim ***** válasza:
79%
Most le lehet pontozni, de a kóbor kutyák falkában elég csúnya dolgokat tudnak művelni. Nehogy azt hidd, hogy a kutya egy rajzfilmfigura, mint az unikornis.
2012. jan. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/105 A kérdező kommentje:

Soha nem bántanék egy állatot sem.

Akit meg bánta kutya ,az nyilván bántotta őt , vagy nem tudom (: De direkt nekimenni azt soha nem tenné meg egy kutya sem. <3

Viszont vannak olyan lovak , akik direkt rúgnak meg harapnak. :$ Fúj!!!

2012. jan. 26. 21:00
 17/105 A kérdező kommentje:

A falkában lévő kutya teljesen máshogy viselkedik mint a gazdájával.

És miért csinál csúnya dolgokat ? Mert egy nagyon h*lye ember bántotta a kutyát , így a kutya fél tőle , és így próbál védekezni.

2012. jan. 26. 21:01
 18/105 anonim ***** válasza:
54%
De attolmég hogy egy olyan "ló aminek egy szarv van a fején" hát éppen azért nem ló, nameg a másik hogy nem létezik... és amiket én ismeerek kutyákat, csak a gazdájukhoz bújnak aki nagyon jól megnevelte, szóval nem harap, csak morog és elilyeszti az embereket mert GONOSZ!!! énis szeretem őket de ennek téged sem kéne elvakítani...
2012. jan. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 A kérdező kommentje:

Azért ijeszti el az embereket :

- területet véd

- gazdáját védi

- fél ( szintén az ember miatt)

2012. jan. 26. 21:03
 20/105 A kérdező kommentje:
Gonosz kutya? Te nem vagy komplett...
2012. jan. 26. 21:03
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!