Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezô: attól nem lesz senki rossz ember mert nem szereti a lovakat. De amiket a kommentjeidben írtál, az rossz emberre vall. Elôbb talán ismerd meg a lovakat utána alkoss véleményt. Még hogy nem tudnak szeretni... Azt írod sosem voltál csajos lány. Azt hiszed a lovaglás annyiból áll h felülsz a pacira, visz a hátán, meg simized? Ha lovagoltál volna legalább egyszer is, rájöttél volna hogy igenis kemény sport. Ne azokra az idétlen dolgokra gondolj ami a tévébe megy, h"én kicsi pónim" meg egyszarvú meg a többi. Nagyon remélem hogy egyszer felülsz egy lóra és megtapasztalod mi van bennük.
2013. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
100%
Elôzô vagyok, elolvastam az összes választ. Undorító vagy, kérdezô. Nem kill mindenkinek szeretnie a lovakat, de ettôl felfordul az ember gyomra. Tudom, rég írtad ki a kérdést, de ezen krvára felháborodtam. Nem tudnak szeretni a lovak? Van egy 5 eves lovam, csikókorában ütötték-verték, rúgott, harapott, a vágóhídtól mentettem meg. Mondták nekem hogy belôle nem lesz normális ló, idegbeteg és csak csontváz az egész. Pontosan ezt mondták. Amikor elôször láttam, majd' szétrúgta a lószállítót, kis híján eltaposta az egyik lovászt. De tudtam hogy nekem ô kell. Sokat küszködtem vele, de megérte mert azóta mondhatnám ô a legjobb barátom. Minden szörnyûség ellenére, ami a múltjában történt vele, tud bízni az emberekben és SZERET! Hihetetlen az az érzés amikor kimegyek a lovardába és boldogan nyihogva üdvözöl, és látni az örömöt a szemében. Mezôn vágtázásról nem is beszélve. Ezt pl egy kutya nem tudja megadni. Félre ne érts, szeretem a kutyákat. És van még valami Ami nem hagy nyugodni. Annyira állítottad, hogy nincs rossz kutya, csak olyan amilyet az emberek agresszívvá tettek. Azt hiszed ez a lovaknál másképp van? Hogy megszületik egy csikó és "namostelpusztítokmindenkit"? hát nagyon nem!!!
2013. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 anonim válasza:
100%

Látszik,hogy utálod a lovakat. Ugyanis nem értesz hozzá. Egy ló is azért fog rúgni,meg harapni mert nem nevelték meg normálisan, illetve csúnya múltjai vannak. A ló alapvetően egy nagyon kedves, szeretetet adó állat, és hűséges. Ha értenél hozzá, tudnád,hogy ok nélkül nem fog bántani. Ahogy egy jóé nevelt ló sem. Mindig megvan a nyomós oka, ha egy ló bántja az embert. Nincs véletlenül. Na meg (én imádom mind a kutyát és a lovat) a kutya nem tud bántani, mi?? Mai napig emlékszem amikor a barátnőmmel bicikliztünk a tóparton, és hirtelen nekünk rohant 3 nagy kutya. Lábunkat csúnyán meg is harapták.. Pedig hozzájuk se értünk+ mi csak bicikliztünk és azt se tudtuk,hogy ott vannak. -,-

Attól a naptól kezdve minimum 1 hétig féltem a saját kutyámat megsimogatni. A saját kutyámat! Aki nagyon is szeret, hűséges, és sose bántana. De még őt is féltem megsimogatni...Nem volt piskóta..Ne haragudj.Nem bántani akarlak. :/

2016. febr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/105 Horváth Enikő2003 válasza:
100%
Rossz ember nem vagy de idegsít engem h azt hiszed h könnyű és gyerekes . Hát nagyon nem ültél egy olyan állaton ami kiszámíthatatlan és csak egy mozdulattal megölhet? Bíztál már egy 100kilós állatban , rá bíztad az életed? Nekem 2-szer tört el a karom h a versenyen leestem és rá az akadályra , csak tudod az a szomrú h sokan LENÉZIK ÉS ALÁBECSÜLIK a lovasokat , vannak olyan emberek akik ha lovuk egyetlen egyet hibázik küldik a vágóhidra. ÉS NEM KÖNNYŰ nem véletlenül olimpiai szám , nézd egyszer érdemes lenne elmenned egy lovardába és nézd meg milyen össze tartó közösség vagyunk , ajánlom ALYCIA BURTON-T nézd meg :)
2016. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy rossz ember, csak g.cibuta, és még hangoztatod is. :D
2020. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!