Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
 61/105 anonim ***** válasza:
72%
Hát khmm... ezek mellett a a kutyák mellett könnyű elvakulni. A kis termetű kutyákkal ma már semmit nem lehet csinálni csak nyalogatni. A golden retriever meg hát nem is tudom, határeset mindenbe.
2012. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
57%

És gondolom azokkal a szemét lovak húsával eteted őket.

Annyira szánalmas és gyerekes vagy!

2012. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
65%
Akkor hogy a francba nem találkoztál a rossz oldalukkal, szerintem elkényezteted őket azért nincsen amit itt mondtál h cuki aranyos meg blablabla igaz, de nem így kell felfogni hanem barátként és te nem így fogod fel...
2012. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
70%
Jó figyelj. Nem szereted lovakat. Nem baj, csak ne mondj róla hülyeségeket. És a kutyákról se beszélj hülyeségeket, mert azért ott is összehordtál egy pár marhaságot.
2012. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
53%
igenigen na mind1 ilyen gyerekes emberrel nem foglalkozom többet -.-
2012. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:

Nem ló hússal , etetem őket. -.-

Én már ettem ugyan lovat , de az szalámi volt és nem M.O.-n hanem Indiában. Szörnyű volt.

Nem bántanám az állatokat , de nem is megyek a közelükbe.

2012. jan. 26. 21:44
 67/105 anonim ***** válasza:
95%
na most jót röhögtem..:D ez a kölyök úgy hazudik mint a vízfolyás..Na menj szépen fürdeni,és feküdj le..
2012. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
95%
Nem bírtam végig olvasni a hozzászólásokat, de az a különbség a ló és a kutya között ( nekem van mind a kettő) a ló ha támad az általában felnőtt férfiakat támadja. a kutya pedig a gyengébbeket, gyerekeket, öregeket, és nőket, valamiért a férfiakat nem szeretik támadni ez különösen falkában érvényesül !!! én állítom neked ,hogy a kutya az aljasabb sokkal mint a legveszélyesebb ló!
2012. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
59%
OFF Ez pont olyan értelmetlen kérdés, mint amikor megkérdezik, hogy a kutyát vagy a macskát szereted jobban, aztán mindenki sorra előhozza a kis mondókáját, hogy így a kutya, úgy a macska, és egyik hűséges, másik meg undok, meg hadd ne soroljam. Tipikus fekete-fehér gondolkodási mód. Mindkettőt lehet szeretni, és mindkettőt lehet utálni. Ha valaki nem szereti a kutyákat, akkor ne tartson. Ha meg valaki nem szereti a lovakat, akkor ne lovazzon. Semmit nem kötelező szeretni, csak legyen benned annyi emberség, hogy nem bántod őket. Se te, se más. Ennyi.
2012. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
95%

Nem kérdező, te nem rossz ember vagy, hanem sötét. Olyanokat állítasz a lovakról, és a lovaglásról, ami távolról sem igaz. Még hogy a ló nem tud szeretetet adni és gonosz és neked megy, meg megtámad, meg megrúg stb... LOL! Csak úgy közölném, a ló menekülő állat, ergo első és legősibb ösztöne a MENEKÜLÉS! Nem fog neked támadni, meg lerohanni, pláne nem, ha rákiabálsz. Elsősorban úgy elszalad, mint akit puskából lőttek. CSak akkor fog odarúgni, ha nagyon megijed és be van szorítva a sarokba. DE ebben az esetben is, először megpróbál odébb húzódni, és csak utána védekezik.

Én megértem, hogy te kutya-imádó vagy, de az baromi idegesítő, hogy nem bírsz felhozni egyetlen észérvet sem a lóutálatoddal kapcsolatban, csak azt, hogy idegesít a nyihogásuk, meg érzed a "negatív energiájukat". Magyarul be vagy tőlük rezelve, mint a fene, de nem beismered, hanem ezt gyűlöletté alakítod, ami egy hatalmas butaság.

Nézd, nekem van 3 kutyám és egy lovam, és mindegyiket ugyanúgy szeretem. Mindegyik ugyanolyan jól ki tudja fejezni a szeretetét, csak más nyelven beszélnek hozzám. Kb nulla tapasztalattal tényleg "reálisan" állíthatod, hogy a lovak gonoszak és nem adnak szeretetet.

Ne szeresd a lovakat, de hülyeségeket ne beszélj, mert kiröhögnek.

2012. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!