Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
 81/105 anonim ***** válasza:
Engem és aztán? Engem ez éltet, hogy nem egy bamba lóval kell dolgoznom, aki hogyha még nem is ismer már bújuk. Nem kutya, hogy követnie kelljen, nem kutya, hogy nyalogasson. Ő egy ló, egy nemes jellem, egy olyan lény aki nem kajáért kuncsorog, és nem az ember szeretetére vágyik, minden áron, mert különben kicsapják. Ő magáért él, a szabadságért és a többi lóért. :) A kutyát és a lovat nem említhetjük egy lapon, és még csak véletlenül sem szabad összehasonlítani mert csalódni fogsz. A lóra az életedet bízod, a kutya pedig rád bízza az életét hiszen tőled függ. A bizalom mindkét helyen kölcsönös, viszont más miatt éri el a célját. Nem minden ló egyforma. És nem minden kutya egyforma. Szóval nem egyedekről beszélünk hanem fajtáról, te mégis pár ló és pár kutya alapján ítélkezel. Szar helyen jártál, és egyenlőre egy kutya jó oldalát ismered. Csak úgy megsúgom, engem támadott már meg kóbor kutya. A mező közepén voltam, és nagyon nm érdekelt hogy éppen ez a centi miébe esett bele neki. Rohant a tanyáról és neki esett a karomnak. Már nem is azért, de nem ártottam annak a kutyának. Még mindig látszanak a hegek amit az a dög okozott. Szóval ne egyed alapján ítélj hanem faj alapján.
2012. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
is*
2012. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
Amúgy mindenki azt gondol arról az állatról amelyiket utál amit akar. Csak mielőtt feltesz egy olyan kérdést, amire biztosan tudja hogy nem két válasz fog érkezni, és hogy veszekedni fognak, akkor minimum olyan dolgokat állítson ami igaz is, és úgy általában véve a fajra jellemző. Te lehurrogod azt aki azt mondja hogy a kutyák agresszívak vagy veszélyesek, de közbe te is ugyan úgy veszélyesnek titulálsz egy lovat. A gondolataidban nagyon kevés igazságot találni. Legtöbbje hülyeség, vagy túlzás. Ezen gondolkozz el és utána tegyél fel ilyen hülye kérdést. Egyébként nem hülye az ember, nyilván szart akartál keverni, mert normális embernek nem jut olyan az eszébe, hogy attól még hogy nem szeret egy állatot rossz ember. Ez marhaság...Légyszi az unalmas és hülye kérdések helyett inkább ara a rengeteg kutyádra szánd az időd.
2012. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. A stílusod annál inkább. Oké, elfogadható, hogy zavar, ahogy nyihog. De egyáltalán nem minden ló nyihog, sőt, van amelyiket ismerem évek óta, és most hallottam először a hangját...


Az viszont elég gáz, hogy 0 ismerettel megítéled, hogy a lovak nem hűségesek... Oké, nem kötelező szeretni, de ezt a kutya hűséges dolgot úgy állítottad, mintha tudnád, hogy a ló nem... Látnod kéne, hogy mennyire tud szeretni egy ló egy embert, csomó rossz dolog és nehéz időszakok után... A kutya is, de az jóval hamarabb, ezért is érzem személy szerint nagyobb dolognak, ha egy lóval kerülök közelebbi kapcsolatba.


Nem kell szeresd őket, de ne tegyél előítéleteket, mert ezzel magadat minősíted..

2012. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:

Ez végül is tényleg nem bizalom. Csak úgy követi, nem? -.-

http://www.youtube.com/user/nature2promotion#p/u/22/BVciE_KB..

2012. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 A kérdező kommentje:

Csak úgy? Elolvastad a kommentjeimet ?

Jártam lovardába és minden ló nagyon utálatos volt.

Ott utáltam meg az összes lovat.

2012. jan. 27. 18:57
 87/105 anonim ***** válasza:
Körülbelül max. 19 lóról ítéled meg a fajt? Nagyon jól elolvastam a kommentjeidet..
2012. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
nem gonosz vagy csak egy komplett idióta. miért feltételezel a lovakról olyanokat amikhez nem is értesz? egyszer kétszer láttál lovat, akkor meg mi a fenét magyarázol? meg hogy a kutya tud csak szeretni. na álljunk csak meg ez RÖHEJES!!! Te nem hallottál még lovat boldog nyerítéssel üdvözölni gazdáját meg a legelőn felé vágtázni. nekem semmi bajom a kutyákkal de ez... kutya szocializálása: kóbor, falkában élő kutyát hogy a francba szocializáljak??
2012. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
47%

Nem vagy rossz ember.

Igaz nem volt időm hogy végig olvassam, de valószínű hogy mindenki olyasmit válaszolt hogy de.

A ló ugyanolyan hűséges mint a kutya (nekem van kutyám és lovam is) ;)

De miért írtad ki a kérdést?? Mert egy jóra való lovast nem foglalkoztat, de a kissebeket igen... :D

2012. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
Látom sokan nincsenek tisztában vele... NINCS gonosz kutya, se ló, se semmilyen állat!!! Alapjáraton semelyik sem gonosz!!! Az ember sem úgy születik, hogy 5 naposan már gyilkol meg lop! Akkor lesz rossz és "gonosz" a kutya, ló stb., ha rosszul nevelik, bántják, vagy bármi, nagyon sok oka lehet, és ez mind az embertől függ, nem pedig a kutyától!
2012. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!