Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék senkit sem provokálni. Csak érdekelt , hogy rossz ember vagyok-e.
2012. jan. 26. 21:16
 42/105 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj őket szeretni, senki sem kötelez rá. Volt egy rövid időszak, amikor hála a edzőmnek nekem is elegem lett belőlük. Valójában nem a lovakra haragudtam akkor sem, hanem az edzőre, aki egyszerűen brutális dolgokat csinált, és minket is kitett a szeszélyeinek és őrültségeinek. Olyan helyzetbe voltunk mi lovasok kényszerítve, hogy valósággal minden egyes alkalommal életveszélyben éreztük magunkat. Nem csak én, hanem még sokan. Úgy bánt velünk az edző, mintha csak egy használati tárgyak lennénk, és ettől előbb utóbb mindenki kibukna. Aztán szerencsére leváltották, és mindannyian kezdtünk kicsit megnyugodni. Akkor jöttem rá, hogy sosem a ló volt a hibás.
2012. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 anonim ***** válasza:
72%
Már megmondtuk h nemvag, de akkoris ELVAKÍT A SZERETETED A KUTYÁK IRÁNT, IGENIS VAN ROSSZ OLDSALUK FOGD MÁR FEL!!!!!!!!!!
2012. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/105 anonim ***** válasza:
95%

Nos ez nem igaz. a ló neked megy ha nem tisztel és van olyan temperamentumos. De így van ez a kutyákkal is. ha nem tisztel akkor nagyon magasról tojik rád, és bármit elkövet veled szemben. Lehetőleg ne a saját kutyáidat hozd fel példának egy olyan lóval szemben amivel még sose volt kapcsolatod. Egy ló is ugyan úgy fejezi ki a szeretetét.

Oda bújik, követ, birizgál az orrával, nyalogat. Nos, ezek ugyan olyan szeretetet kifejező formák mint a kutyáknál.

Egy kutya ha utál: Harap, morog, odakap, és a testbeszéde is támadó.

Ha egy ló utál: Kapál, rúg, rád ágaskodik, neked megy. De ezek nagyon ritkán fordulnak elő, úgy mint a kutyáknál is.

2012. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy elvakít az a rettenetesen sok szeretet amit kapok a kutyáktól. Nem tudom.

Én sohasem láttam rossz kutyát aki önszántából lenne gonosz.

Szerintem nincs rossz oldaluk , és nem is lesz.

2012. jan. 26. 21:20
 46/105 anonim ***** válasza:
70%
Nemhallottál még vadkutyákról???uristen, szerintem neked még csk palotapincsikkel volt dolgod.
2012. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 anonim ***** válasza:
95%

Jesszus emberek! A kérdező nyilván valóan egy unatkozó tini, aki így akarja magára hívni a figyelmet!

Hülyeség a kutyát és a lovat összehasonlítani.


A kutya ragadozó, falkában él.

A ló növényevő (->menekülő állat) ménesben él.


Mindegyik "csoportnak" meg van a maga hierarchiája. Mindegyik faj háziasítva van.->mindegyik viselkedését jelentősen befolyásolja a szocializációja.


A kérdező sokat nézett Cesar Millan sorozatot (ezzel nincs baj), de nem a lovakra kell kivetíteni az emberek iránt érzett gyűlöletet.


Ha egy kutya és egy ló találkozik 100%, hogy nem fognak egymásnak esni. Inkább példát kellene róluk venni, hisz a ló nem szól be a kutyának, hogy milyen kicsi vagy miért eszel húst stb, és a kutya sem szól be a lónak, hogy miért "ilyen nagy a fejed" vagy miért eszel füvet.

Egyszóval miért kell összehasonlítani két külön állatfajt?!


20/L

2012. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/105 A kérdező kommentje:

Nem ismeretlenben mondom ezeket a lovakról.

Jártam lovardába ott mindegyik ló utált.

A később már teljesen gyűlölöm a lóvakat.

2012. jan. 26. 21:22
 49/105 anonim ***** válasza:
90%
Örülj amíg nem találkoztál olyanokkar, olyan gonoszak, nincs semmi szeretet bennük amikor az életükért harcolnak hidd el...
2012. jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 anonim ***** válasza:
95%

Mondom hogy csak provokálni akar mindenkit.Unatkozik,szórakozik,röhög a markába..

Bizony ettől nem rossz,hanem egy hülye gyerek vagy ennyi..

2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!