Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
 51/105 anonim ***** válasza:
89%

Rossz ember nem vagy attól, hogy nem szereted a lovakat, de ostoba igen azok alapján, amiket írtál. Ha nem ismered a lovakat, mi alapján is ítélkezel? "szerintem nem képesek szeretni" Hát igen. Szerinted. Ez az ostoba emberek példa mondata: nem ismernek valamit, de szerintük az rossz, gonosz, szemét, utálatos, stb. Én meg úgy vagyok vele, hogy az az ember ne nevezze magát állatbarátnak, aki valamilyen fajt is utál. (Oké, a kullancs kivétel.)


Egyébként az igaz, hogy rossz kutya nincs, csak rossz gazda. Ha nem foglalkoznak a kutyával, valóban olyan ösztönei erősödnek fel, amik az ember számára kifejezetten negatívak. De a kialakulása ennek csakis az emberi hanyagság, kegyetlenség, és ezeket a kutyákat is lehet rehabilitálni. Pontosítók, lehet úgynevezett "gonosz" kutya (de gyerekesen hangzik), amennyiben valami idegrendszeri hibája van. Ez viszont elég ritka.

2012. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 A kérdező kommentje:

Nem csak palotapincsikkel volt dolgom.

Jelenleg van egy dingo-m egy dogom , egy keveré kutyám , egy csivavám , egy masztiffom , és egy goldenem. De mind1.

2012. jan. 26. 21:23
 53/105 anonim ***** válasza:
91%
nem utáltak féltél tőlük, megérezték ezért azthitték bántani akarod őket, mert különben nem félnél. El akartak menekülni előled.
2012. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 A kérdező kommentje:
Jártam lovardába. Mindegyik ló utált éreztem a negatív energiát. Rúgtak mindíg, pedig akkor még féltem , nem utáltam. Mostmár utálom.
2012. jan. 26. 21:25
 55/105 anonim ***** válasza:
Mivan? Dingod? Az egy szigorúan védett faj, emellett európában egyáltalán nem él, de szerintem még M.O-ban állatkerdben sem találsz.
2012. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos kérdező nagyon nagy tévhitekben élsz. :( Amit lehet hogy majd a te önzetlen szereteted fog megbánni. Nem szabad rajongani a kutyákért. Sőt semmilyen állatért, mert abból lesznek a balesetek. Ha egy kutya után rajong az ember és elfelejt következetesnek lenni, és határozottnak a kutyával szemben akkor, sajnos harapás lesz a következménye vagy valami sokkal durvább, mert a kutya ki használja azt hogy te szereted. Az emberek szeretet a kutyák iránt nagyon friss. Sokáig megvolt a kutyáknak a feladata de ez szerintem már a 20. század végének a szüleménye hogy a kutyát szeretni kell, mert cuki. Tudod még a világ háborúban a kutyára bombát szereltek és beküldték az ellenséges csapatok közé ahol aztán a bomba felrobban a kutyával együtt. A kutyának régen megvolt a célja, de a szeret nem kapott helyet. Ugyan így lóval is.
2012. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
Dingo??? és szereted a kutyákat mi? édes jézus ur isten, az egy védett állat azt nemszabad tartani, és ha jól tudom austrália vadkutyája (bocs ha rossz)
2012. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
Igen, jól tudod. :)
2012. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 A kérdező kommentje:
Bocs az kimaradt hogy egy Dingo kinézetű erős keverék kutya. Következetesen nevelem mindegyik kutyámat .
2012. jan. 26. 21:28
 60/105 anonim ***** válasza:
akkor oké:D
2012. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!