Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Rossz ember vagyok, ha utálom...

Rossz ember vagyok, ha utálom a lovakat?

Figyelt kérdés

Szerintetek ? Kiskorom óta gyűlölöm a lovakat pónikat.

Sosem voltam csajos lány. Nem is akartam az lenni és nem is vagyok az. Egyszerűen gyűlölöm a lovakat , nem tudom őket hova tenni. Irritálnak ha nyihognak meg egyébként is.

A kutyákat nagyon szeretem , ők hűségesek. <3


2012. jan. 26. 20:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
96%
Azt azért tisztázzuk, hogy a kutyák is, lovak is állatok. Ösztöneik vannak, és tanult dolgokat visznek magukkal. Egyik faj sem jó, vagy rosszindulatú, nincs olyan, hogy gonosz kutya. Egy kutya nem azért támad, mert egy kisk˙csög, hanem mert fél, vagy fenyegetve érzi magát, esetleg az élete során elszenvedett sok rossz élmény bizalmatlanná tette. De nem gonosz. Gonoszság csak az emberekben van.
2012. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 A kérdező kommentje:

A lovakban ?

Azt hogy szerintem nem képesek szeretni , mint egy kutya , nem tudnak olyan sok szeretetet adni , nem tudják kifejezni , mint pl: egy kiskutya vagy macska.

A ló sokkal veszélyesebb is mint egy kutyus.

Azt is utálom hogy olyan nagy böszme fejük van és azt is hogy olyan sznobnak tartom őket.

2012. jan. 26. 21:12
 33/105 anonim ***** válasza:
50%
Ez így van előző, de ragadozó bármit érez támad, pl kóborkutya, megérez nálad egy szalámis szendvicset és támad.:S
2012. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező a kutya a FALKÁJÁBAN KUTYA NEM AZ EMBER MELLETT. Ott nem kutya, ott nem egy ragadozó, ott valami más, valami amit az ember csinált magának, de nem kutya. Kutya akkor amikor a természetes ösztöneit használja. Nos, az ember mellett erre ritkán van szükség.


Előző voltam!

2012. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
90%
Na jó mostmár nem előző! XD
2012. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 A kérdező kommentje:
Nem támad meg , csak akkor ha a gazdája nem szocializálta. De ha rákiabálsz akkor arrébb megy mert fél. Egy ló meg neked megy mint az őrült.
2012. jan. 26. 21:14
 37/105 anonim ***** válasza:
93%

Na most már kezdem azt hinni,hogy csak provokálni akarod az embereket.

Elég hülye játék ez..

2012. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
93%
nos nem. A kóbor kutya ha megérez nálad valamit akkor oda somfordál de mivel megtanulta hogy neki (kóbor kutya létére) félni kell az embertől, ezért inkább nem érdekli a finom falat.
2012. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 A kérdező kommentje:
De igen. A kutyát több ezer évvel ezelőtt szelidítette meg az ember, magának , hogy legyen kivel vadászni. Aztán a kutya megszerette az embert, szeretett adott neki és hűséget fogadott. A kutya sohasem volt falkában csak a farkas. A kutya az az ember legesleges legjobb barátja már több ezer éve.
2012. jan. 26. 21:15
 40/105 anonim ***** válasza:
93%
Ha rákiáltasz XD ha kóbor, nem volt nemis van gazdája kóbor, akkor nincs semmiféle ember senki nem tanította semmire b*sszam*g !!!!-.- fogd már fel hogy nem a ló, meg fél a zajoktól csak úgy mondom.....
2012. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!