Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a lovaglás sport?

Szerintetek a lovaglás sport?

Figyelt kérdés

En lovaglok mar vagy tiz eve es versenyeken is szoktam indulni de nem vallom hogy a lovaglas sport...van amikor annak szamit ha egy-egy nehezebb lovaglasu lovon ul az ember de igy osszessegeben nem neveznem sportnak

Belso combon kivul semmilyen izom munkat nem igenyel...en inkabb egy jo hobbinak neveznem vagy idotoltesnek de nem sportnak

Azert lattam mar sok videot es igen az mas szint amikor nagydijt lovagolsz vagy 160-as palyan mesz de a futas akkor is sport amikor csak kocogsz (abban is el tudsz fardni) de a lovaglas ha csak lepsz vagy ugetsz korbe korbe akkor en azt nem neveznem sportnak


Es sok lany azt hiszi hogy na majd ettol lesz olyan bomba alakja es hat ra kell hogy csodalkozzanak hogy azert a lovaglastol alak az nem lesz...

Ti mit gondoltok?

Tudom hogy jonni fognak a kommentek hogy szemet vagy meg stb... De azert kivancsi lennek masok velemenyere is



2016. márc. 4. 17:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/176 anonim ***** válasza:
100%
"A sport olyan tevekenyseg mely minden esetben megterhel fizikailag" >> A szívinfarktus vagy egy epilepsziás roham akkor sport ezek szerint.
2017. febr. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/176 anonim ***** válasza:
100%
Vagy akár az utazás, nagyobb távolságok esetén. Hmmm.
2017. febr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/176 A kérdező kommentje:
Nyilvan normalis dolgokra gondoltam de sokat elarul ha ti igy ertelmeztetek...nem tudom kinek minuszban az IQ-ja
2017. febr. 24. 17:52
 94/176 anonim ***** válasza:
100%
Az utazás abszolút normális dolog szerintem. Tehát teljeskörűen megfelel a sport definíciódnak. Bár mivel idő korlátot nem adtál, így bármi más is, ha megszakítás nélkül akár napokig csinálod, az biztosan megvisel végül is.
2017. febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/176 anonim ***** válasza:
28%

"Amig nincs az ellenkezoje bebizonyitva igazam van"

Ebben a stílusban mindenki tud vitatkozni, még én is.

DE NINCS DE NINCS DE NINCS! Mindig eggyel többször nincs!

Nevetséges? Pedig pont ezt csinálod!

2017. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/176 anonim ***** válasza:
89%
A föld lapos! Amíg nem bizonyítják, hogy nem az, addig igaz! Vajon tényleg igaz volt addig, amíg nem bizonyították?
2017. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/176 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem volt igaz hogy a fold lapos amig nem bizonyitottak de az igaz hogy amig az ellenkezoje ki nem derult addig eleg kemenyen megbuntettek azokat akik azt gondoltak gombolyu majd azutan hogy bebizonyitottak mar nem egettek maglyan azokat akik szerint gombolyu

Ezek szerint igazam van en csak azt akarom hogy vki bebizonyitsa amig ez nincs meg addig igazam van


Nagyon orulok hogy itt akad olyan is akinek az utazas sport akkor egeszsegere es uzenem hogy majd a verseny elotti edzesen talalkozunk

2017. febr. 25. 23:48
 98/176 anonim ***** válasza:
80%

Tetszik a párhuzam a "föld lapos" elmélettel, a kérdező (akaratán kívül) fel is vállalta milyen ostobán is áll hozzá.

Kérdező, most először hozzád szólok, nem a többi válaszolóhoz: Mégis hogyan képzelted el a bizonyítást? több mint 20 válaszolót meghazudtolsz, az észérveket fontolóra sem veszed, nagy lovas szakemberek tanításait (Némethy) egyszerűen figyelmen kívül hagyod, az arcod nem vállalod, ezért meg nem mutatod mit tudsz. Ha megmutatom neked (akár élőben), hogy pl. 0 fokban megizzadok egy pulóverben egy idomítómunka után akkor az bizonyítás? Nyilván nem, mert egy nem jönnél el megnézni, kettő akkor is hazugnak, vagy szarlovasnak neveznél, ha a saját szemeddel látnád, hogy nem így van. Az ilyen embereknek mint te nem lehet semmit megmagyarázni, semmi sem elég bizonyítéknak. A középkorban is pont ez volt a helyzet, tele volt a világ hozzád hasonló csőlátású emberekkel. Ha olyanod lenne kitalálnád, hogy Dél-Amerika nem létezik, mert te még nem láttad. A műholdtérkép? Olyat bárki csinálhat- mondanád -Az nem bizonyít semmit.

Arra lennék kíváncsi, mi bajod a lovasokkal? Talán valami lovascsaj elszedte a pasidat, vagy valami más pitiáner dolog miatt fikázod egy egész közösség munkáját?

2017. febr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/176 A kérdező kommentje:

Semmi bajom a lovasokkal nekem azokkal a lovasokkal van bajom akik azt hiszik hogy sportolnak

Pont ez nekem a bizonyitek hogy meg mindig lealtok vitatkozni ha nem lenne igazam akkor reg itthagytatok volna viszont igy hogy tudjatok ti is hogy nincs igazatok csak bizonyitani probaltok

Akkor a ti nezeteitek szerint

Egy segghulyenek(akinek semmi sem bizonyitek) miert bizonygattok meg mindig?

2017. márc. 2. 21:30
 100/176 anonim ***** válasza:
100%
Te is leállsz vitatkozni, mégsem ezért nézlek hülyének, csak minden másért.
2017. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!