Ez normális igy?

Figyelt kérdés
Most költöznénk össze a barátnőmmel,vettünk egy kis telket amire szeretnénk épiteni egy könnyűszerkezetes kis házikót.A fele már elkészült de zavar egy kicsit,hogy csak apám és anyám veszi ki a részét ugy az anyagiakból mint a munka részéből,a párom anya apja még csak nem is volt ott meg sem nézte miről van szó,csak kritizálják,holott nem is látták,miről van szó,de ami felböszitett az az hogy a párom azt mondja toldjuk meg egy szobával a házikót mert ha feljönne a pereputya vidékről(mert ők nyirségiek) legyen őket hol elszállásolni,én ugy gondolom hogyha se munkaerővel,sem pedig anyagilag nem támogatnak minket,még a páromsem,akkor mi a fészkes fenének épitenék oda plusz egy szobát? Amikor elkészülne akkor meg jönének? akkor jó lenne minden? pedig csak anyám apám meg én állunk ki mindentéren,én kikötöttem,hogy oda a lábukat ne tegyék akkor sem ha kész lesz ha ilyenkor is kivonják magukat mindenből,vagy nem jól gondolom? köszi a válaszokat!
2019. okt. 9. 09:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az még nem lenne probléma, ha az ő szülei nem tudnak adni bele, mert van ez így. DE! Ő se ad bele, ha nem a lakhatásra költ, hanem mimden egyébre, elég necces. Ingyen lakik a szüleidnél, erre ilyen? Szakíts vele, legalább amit rá költenek az is mehet a házba!
2019. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
95%
Jó, ennek a kapcsolatnak annyi. Össze ne költözzetek!!! Teljesen máshogy gondolkoztok, ráadásul ahogy írsz a barátnődről abból csak az ellenszenv érződik, pereputty, meg nyírségi.... Teljesen mások vagytok, és ezen ez a házas dolog, hogy neki köze nem lesz a házhoz, nem is szeretnéd hogy köze legyen, ez csak még több balhéhoz fog vezetni, majd szakitashoz. Teged már most csak a saját tulajdonod érdekel, gondolom külön kasszán vagytok, vagy ha nem, majd lesztek. Erre se jövőt se kapcsolatot, se gyereket nem lehet tervezni. Ez a kapcsolat kuka. Most fejezzétek be ezt, és mindenki menjen a saját útjára.
2019. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
100%
Mi is igy vagyunk.Menyem és a szülei mindenre tojnak, és a lánya mindent szeretne, de közben õ nem száll be semmivel a költségekbe, suttyomban küldi a szüleinek, akik mind2.-en dolgoznak.Nem sajnálom,de akkor ne követeljen luxus dolgokat, mert nekünk sem jut sok mindenre, csak nagy spórolás által.Ha teheted ne hagyd magad kihasználni, föleg a "pereputtyoknak".
2019. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
84%

Huha most olvastam el a válaszaidat kérdezõ.Te megbuggyantál,hogy még csak nem is a feleséged és már is ki akar használni.Na ennek a kapcsolatnak véget kell vetnie és befejezni, ez a nõ a fejedre fog nõni, pláne ha egy gyerek is születne.

Mégis kivel ismerkedtél meg, magyar származásu?Ez az arab országokban müködik ugy,hogy a nõ belemegy a készbe.

2019. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
96%
már kidobta. olvassátok már vissza
2019. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!

Legyen ez örök tanulság, hogy olyan nővel nem tervezünk aki csak kihasználna.

Majd arra vigyázzál, hogy ha készen lesz a házad nagyon kapós leszel -nagy hirtelen- bizonyos nők között.

Ne üljél fel nekik!

2019. okt. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, örülök, hogy rövidre zártad ezzel a nővel, jól tetted, de azért azt fogd fel, hogy tényleg te írtál zavarosan, mert itt kb senki nem értette, hogy mit akarsz mondani. Halld már meg a visszajelzéseket. Nem kell a gúnyolódó meg pökhendi stílus, egy csomóan teljesen segítőkészek voltak, te meg csak pöfeszkedni tudsz. Azt sem tudom, miért kell privátban is elküldeni az érthetetlen összevissza betűsokszorozó válaszodat, ennyire fontos neked, hogy egyénileg gúnyolódhass? Gratulálok.
2019. okt. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, betehetnéd idézőjelbe, ha visszahivatkozol valakinek a válaszára, mert baromi zavaró így, hogy csak odamásolod.
2019. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
84%

Kérlek szépen, ne nézd már le ennyire a Nyírséget, komolyan, mikor szoknak már le a pestiek erről.

Tudod te hány luxus villa épül évről évre? Nyíregyházán csak az elmúlt két évben készült 3 szálloda!

Milyen nyomorról beszélsz?? Talán Pesten nincs nyomor...

2019. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
91%
Én nyíregyházi vagyok, csodálatos emberek vannak ott, segítőkészek,empatikusak! Zalában lakom most,ide jöttem férjhez,és hàt....inkább nem mondok semmit :(
2019. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!