Ez normális igy?

Figyelt kérdés
Most költöznénk össze a barátnőmmel,vettünk egy kis telket amire szeretnénk épiteni egy könnyűszerkezetes kis házikót.A fele már elkészült de zavar egy kicsit,hogy csak apám és anyám veszi ki a részét ugy az anyagiakból mint a munka részéből,a párom anya apja még csak nem is volt ott meg sem nézte miről van szó,csak kritizálják,holott nem is látták,miről van szó,de ami felböszitett az az hogy a párom azt mondja toldjuk meg egy szobával a házikót mert ha feljönne a pereputya vidékről(mert ők nyirségiek) legyen őket hol elszállásolni,én ugy gondolom hogyha se munkaerővel,sem pedig anyagilag nem támogatnak minket,még a páromsem,akkor mi a fészkes fenének épitenék oda plusz egy szobát? Amikor elkészülne akkor meg jönének? akkor jó lenne minden? pedig csak anyám apám meg én állunk ki mindentéren,én kikötöttem,hogy oda a lábukat ne tegyék akkor sem ha kész lesz ha ilyenkor is kivonják magukat mindenből,vagy nem jól gondolom? köszi a válaszokat!
2019. okt. 9. 09:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
51%
Most mondom, menekülj! Még csak ott altatja őket, utána költöznek a nyakatokra. Általában így szokott lenni.
2019. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 A kérdező kommentje:
igényei lennének de egy albérletet nem tudna kifizetni,anyámhoz kényszerültünk átmenetileg ahol nem tudunk beleadni semmibe se rezsibe semmibe,a végtelenségig élösködjünk rajtuk,más lehetőség nincs csak ez a házikó
2019. okt. 9. 10:43
 33/104 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, szakítsatok! Tök más az életcélotok, a pénzhez való hozzáállásotok, a mentalitásotok. Tovább is van, mondjam még?
2019. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, 25-ös vagyok, így már jobban értem, tehát ő megígérte, hogy beszáll és együtt lesztek a munkában és az anyagiakban, és ebből nem lett semmi. Igen, jogosan érzed, hogy át vagy verve. Csak ráerősítettél az eddigi véleményemre, hogy akkor tennéd a legjobbat magadnak, ha szakítanál, ráadásul azt érzem, hogy nem szereted már ezek miatt. Sok erőt és kitartást kívánok neked.
2019. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
92%
Szóval keveset keres, azt is magára költi, így tulajdonképpen Te tartod el (meg a szüleid), nem is csinál semmit a ház körül, és ráadásul egy kedves szót nem szóltál róla, csak a fröcsögés megy, hogy milyen semmirekellő a családjával együtt. Minek vagy együtt vele? Valamire csak jó, ami miatt úgy gondolja, hogy neki mindez jár tőled!
2019. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 A kérdező kommentje:
35 szerintem magától értetődő hogy nem csak nekem kell mindenből kivenni a részem,együtt kezdenénk az életünket együtt,nem én egyedül és csak kiszolgáljam az ő igényeit.
2019. okt. 9. 10:53
 37/104 A kérdező kommentje:
a multkor apám felhozta neki a témát hogy jó lenne ha az ő szülei is meg ő is segitenének mert egyedül nem birjuk,se anyagilag se sehogy az épitkezést,erre anyit mondott ez a kötelességetek,apám meg majdnem kidobta a lakásból,mondta minnél elöbb hagyjuk ez a szülöi házat.
2019. okt. 9. 10:56
 38/104 anonim ***** válasza:
93%
Továbbra sem értem, minek vagy egy ilyen nővel, teljesen mindegy, hogy te mit szajkózol arról, hogy mi lenne a dolga, meg mi lenne természetes. Neki nem az, ő nem így akar élni. Mi a kérdés? Mellesleg, ha így beszélt a szüleiddel, apádnak nemcsak őt, hanem téged is ki kellett volna vágnia a francba, ha neked egy ilyen nő kell! Ő nem fog változni, te meg eltarthatod, amíg nem talál egy jobb partit!
2019. okt. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
77%
Szakíts már azzal a csajjal, basszus! Egy fleshlighttal is olcsóbban kijössz...
2019. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy leírtad Kérdező, teljesen jogos, hogy csak a neveden legyen a ház, mert így az igazságos és a jövő szempontjából így a biztonságos neked.

Ti ugyanis félkiló sót nem fogtok megenni együtt az új házban sem!

Kezdve onnan, hogy meg lesz a konfliktus, amikor csak a te nevedre kerül a ház, utána a rokonlátogatásokon, a kerti munkákon (nem fog benne részt venni!)kerítésfestésen és még millió máson.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, hogy ezt a kapcsolatot sürgősen be kellene fejezni, nem félév múlva, nem a jövő hónapban, hanem még ma!

Csak leszívja az energiádat, bosszankodsz és eközben a barátnőd is boldogtalan.

Még a tényleg összeillő párokat is megvisel egy építkezés, nem az olyanokat, ahol az egyikük nem is ezt akarta és alapban más dolgok fontosak mindkettőtöknek, más az életcélotok, az életfelfogásotok, nem egy irányba néztek.

Úgyis vége lesz előbb-utóbb, akkor minek húzni az időt?

2019. okt. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!