Ez normális igy?

Figyelt kérdés
Most költöznénk össze a barátnőmmel,vettünk egy kis telket amire szeretnénk épiteni egy könnyűszerkezetes kis házikót.A fele már elkészült de zavar egy kicsit,hogy csak apám és anyám veszi ki a részét ugy az anyagiakból mint a munka részéből,a párom anya apja még csak nem is volt ott meg sem nézte miről van szó,csak kritizálják,holott nem is látták,miről van szó,de ami felböszitett az az hogy a párom azt mondja toldjuk meg egy szobával a házikót mert ha feljönne a pereputya vidékről(mert ők nyirségiek) legyen őket hol elszállásolni,én ugy gondolom hogyha se munkaerővel,sem pedig anyagilag nem támogatnak minket,még a páromsem,akkor mi a fészkes fenének épitenék oda plusz egy szobát? Amikor elkészülne akkor meg jönének? akkor jó lenne minden? pedig csak anyám apám meg én állunk ki mindentéren,én kikötöttem,hogy oda a lábukat ne tegyék akkor sem ha kész lesz ha ilyenkor is kivonják magukat mindenből,vagy nem jól gondolom? köszi a válaszokat!
2019. okt. 9. 09:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 A kérdező kommentje:
azt mondja neki is vannak rokonai ha jönnek kell szoba de az én kontomra akarja 10fillérrel nem száll bele,igények magassak a fizetés meg alacsony,
2019. okt. 9. 10:32
 22/104 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen úgy tűnt, legalábbis nekem úgy jött le, mintha KÖZÖSEN a barátnőddel vetted volna.


Akkor ez azt jelenti, hogy a lány komolyabban gondolja ezt a kapcsolatot, mint te. Tedd tisztába, hogy mit érzel iranta. Amúgy mióta a barátnőd?

2019. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 A kérdező kommentje:

úgy tűnik közös a dolog, a végére meg mintha minden csak a tied lenne.


igen ha csak én szenvedek vele más meg kihuzza magát még a gereblyézésből is a telken akkor persze hogy az enyém,nem?

2019. okt. 9. 10:34
 24/104 A kérdező kommentje:

Teljesen úgy tűnt, legalábbis nekem úgy jött le, mintha KÖZÖSEN a barátnőddel vetted volna.


vettük anyám meg én nem a barátnőm és én


komolyan gondolja igen hogy 6hónapja kb csak én állok ki mindenből,ő majd csak a készbe menne bele

2019. okt. 9. 10:35
 25/104 anonim ***** válasza:
99%

Nem értem, hogy miért vagytok együtt. Nem szeretne ott lakni, ahol te, így belevágtál anélkül, hogy neki ez tetszett volna. Szerintem egyszerűen csak szakítsatok, nem kell túlbonyolítani. Úgy érzem a válaszaid alapján, hogy eleged van belőle, ugyanis egyáltalán nem logikus, hogy ha az ő kifejezett kívánsága ellenére te egy teljesen másféle lakhatási módot választottál, akkor ugyan mégis miért szállna bele ő is, ha egyszer nem akar olyat? De akkor meg azt sem értem, hogy ő miért akar plusz szobát a családjának egy olyan házba, amit ő nem is akar?

Tényleg nem értem, miért vagytok együtt.

2019. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
99%
Nézd, ha a te házad,, akkor párod vagy családja miért tegyen pénzt vagy munkát bele?
2019. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
91%
És korábban nem láttad, hogy milyen a csaj? Mármint mostmár tisztább a felháborodásod oka, de még mindig azt látom, hogy tök más dolgot akartok. Ő panelt, te kertest, te dolgozol, spórolsz, ő nem. Ennek így nem nagy jövője van. Biztos, hogy kell ez Neked így?
2019. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
99%
Ösztén: te miért vagy ezzel a lánnyal, ha így beszélsz róla? Ha így kell beszélned róla? Ha d.gni jó, akkor d.ugjad, amíg ez mindkettőtöknek kielégítő, de ne várj el tőle olyasmit, amit tudod, hogy úgyse fog tenni. Ő nem akar magán spórolni, hogy te építkezz, hanem elvárja tőled, hogy tegyél házat a feneke alá, lehetőleg akkorát, amiben elférnek a vendégei. Ő nem közösen akar előre jutni, hanem Te teremts alapokat. Tiszta a felállás. Miért idegesíted magad olyasmin, amin úgyse tudsz változtatni? Ha dolgos-szorgos menyecskét akarsz, aki keveri neked a maltert, amíg te rakod a téglát, meg élére állítja a keresetét, hogy haladjatok, akkor meg keress olyat, csak az lehet, hogy nem lesz olyan dekoratív, mint aki az egész keresményét magára szórja...
2019. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért vagytok együtt. Nem szeretne ott lakni, ahol te, így belevágtál anélkül, hogy neki ez tetszett volna. Szerintem egyszerűen csak szakítsatok, nem kell túlbonyolítani. Úgy érzem a válaszaid alapján, hogy eleged van belőle, ugyanis egyáltalán nem logikus, hogy ha az ő kifejezett kívánsága ellenére te egy teljesen másféle lakhatási módot választottál, akkor ugyan mégis miért szállna bele ő is, ha egyszer nem akar olyat? De akkor meg azt sem értem, hogy ő miért akar plusz szobát a családjának egy olyan házba, amit ő nem is akar?


Tényleg nem értem, miért vagytok együtt.


Igen ő nem akarar ott lakni,de albérletben sem,anyámnál vagyunk ahol semmit nem fizettünk se rezsibe se semmibe,ott élösködjünk? ez a lehetőség van csak,nincs nagy lehetőség,igény lenne családi házra 80 milláért,de pénz nincs akkor?

2019. okt. 9. 10:38
 30/104 A kérdező kommentje:
ugy indult ketten közösen csinálunk mindent,6honapja azon kaptam magam hogy csak én és a szüleim vannak benne anyagilag és mindenhogy hangsulyozom 1000fttal nem mentek bele,akkor miért iratnám a felét a nevére,?
2019. okt. 9. 10:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!