Ez normális igy?

Figyelt kérdés
Most költöznénk össze a barátnőmmel,vettünk egy kis telket amire szeretnénk épiteni egy könnyűszerkezetes kis házikót.A fele már elkészült de zavar egy kicsit,hogy csak apám és anyám veszi ki a részét ugy az anyagiakból mint a munka részéből,a párom anya apja még csak nem is volt ott meg sem nézte miről van szó,csak kritizálják,holott nem is látták,miről van szó,de ami felböszitett az az hogy a párom azt mondja toldjuk meg egy szobával a házikót mert ha feljönne a pereputya vidékről(mert ők nyirségiek) legyen őket hol elszállásolni,én ugy gondolom hogyha se munkaerővel,sem pedig anyagilag nem támogatnak minket,még a páromsem,akkor mi a fészkes fenének épitenék oda plusz egy szobát? Amikor elkészülne akkor meg jönének? akkor jó lenne minden? pedig csak anyám apám meg én állunk ki mindentéren,én kikötöttem,hogy oda a lábukat ne tegyék akkor sem ha kész lesz ha ilyenkor is kivonják magukat mindenből,vagy nem jól gondolom? köszi a válaszokat!
2019. okt. 9. 09:35
 61/104 anonim ***** válasza:
100%

#58

"természetesen nem akarom lehuzni őt,annyi hányadot iratok a nevére amenyivel ő is hozzájárul,eddig hulla ft,mondtam ha 1000fttal hozzájárul akkor a rész az ővé. norma igy?"


Te még mindig itt tartasz? Látszik, hogy a szakítás eszedbe sem jut! Teljesen feleslegesen ugatunk neked, reménytelen eset vagy! Majd tanulsz a saját károdon, csak gyereket ne csinálj neki!

2019. okt. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
81%
A sztorit elolvasva úgy gondoltam, hogy neked van igazad, viszont a válaszaid után az az állandó pénz,pénz, apám így apám úgy stb ..na mindegy én meghallgatnám a másik a felet is mert nekem ez az egész fura .
2019. okt. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
89%
Hát, ha az szerinted normális, hogy a szüleid pénztárcájával játszol felnőttesdit, akkor inkább nem mondok semmit.
2019. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:
98%
Nem en vagyok a leanyzo, de voltam hasonlo szituban (talan) kedves parom venni akart egy telket, en mashol szerettem volna (kb 10 km-rel odebb, egy masik telepu;esen), o nem engedett nekem, mert az apja szerint ez jobb... oke, elfogadtam, legyen ez a telek. Epitkezzunk. En egy szintet akartam, mert egy csaladi haznak szamomra nem az a lenyege, hogy a csaolad ne is lassa egymast, mert akkora b*szottnagy, hogy napokig el lehet egymast kerulni... Az apuka szerint 2 szint kell MINIMUM! Oke, el tudom fogadni, na de mikor eljutottunk odaig, hogy kivalasszuk a hazat, alaprajz, tervek stb es az en osszes kivansagom le lett soporve az asztalrol, mert apuka fog segiteni nekunk az epitkezesnel es az ugy jo, ahogy o mondja... hat... en sem voltam hajlando egy kanyit sem adni a hazba... Epitsenek maguknak valamit, en meg majd megyek a gyerekekkel masfele...
2019. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
86%

64es: Én is ilyesmire akartam kilyukadni , hogy itt senki nem tudja pontosan mi is van a hátérben. Lehet fél évvel ezelőtt szépen megegyeztek hogyan mi lesz aztán jött a mindenhezértő apuci anyuci akik adják a pénzt és a segítséget, ezzel feljogosítva magukat h bele is szólhatnak! És egyes szülők bizony tudnak ku..a világot rendezni.

Nem védem a lányt sem de neke bűzlik ez az egész!

2019. okt. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
79%

#65

Nem kell ebbe semmit belemagyarázni, világosan leírta a Kérdező:

- a csaj nem akart házat, hanem panelt, ergo utálja

- az a csaj álláspontja, hogy a férfi dolga megteremteni az otthont, amibe aztán a nő beköltözik.

Olvassatok már vissza!

2019. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 A kérdező kommentje:
itt a szüleim pont nem szolnak bele semmibe,anyit segitenek hogy beköltözhető legyen és huzzunk tölük,ha ott lakunk ők oda sem jönnek megmondták,azt teszünk ott amit akarunk,pedig sajna ez van nem büzlik itt semmi
2019. okt. 9. 13:05
 68/104 A kérdező kommentje:
66os igaza van
2019. okt. 9. 13:07
 69/104 anonim ***** válasza:
78%

"a férfi dolga megteremteni az otthont, amibe aztán a nő beköltözik."

Nőként úgy gondolom, hogy ez a hozzáállás undorító és szánalmas. Büszke lehetsz magadra kérdező.

2019. okt. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy nőként irod ezt egyetértek nem csak a ffi dolga a közös otthon megteremtése
2019. okt. 9. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!