Ez normális igy?

Figyelt kérdés
Most költöznénk össze a barátnőmmel,vettünk egy kis telket amire szeretnénk épiteni egy könnyűszerkezetes kis házikót.A fele már elkészült de zavar egy kicsit,hogy csak apám és anyám veszi ki a részét ugy az anyagiakból mint a munka részéből,a párom anya apja még csak nem is volt ott meg sem nézte miről van szó,csak kritizálják,holott nem is látták,miről van szó,de ami felböszitett az az hogy a párom azt mondja toldjuk meg egy szobával a házikót mert ha feljönne a pereputya vidékről(mert ők nyirségiek) legyen őket hol elszállásolni,én ugy gondolom hogyha se munkaerővel,sem pedig anyagilag nem támogatnak minket,még a páromsem,akkor mi a fészkes fenének épitenék oda plusz egy szobát? Amikor elkészülne akkor meg jönének? akkor jó lenne minden? pedig csak anyám apám meg én állunk ki mindentéren,én kikötöttem,hogy oda a lábukat ne tegyék akkor sem ha kész lesz ha ilyenkor is kivonják magukat mindenből,vagy nem jól gondolom? köszi a válaszokat!
2019. okt. 9. 09:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
Jó hosszú kommentáradatot indukált a kérdésed :)! Én csak egyet kérdeznék: minek vagy ezzel a lánnyal?
2019. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


már megtettem megy vissza a nyirségbe a nyomorba!


# 84/101 Időpont okt. 9. 20:30 Privát üzenet


remélem volt eszed és tényleg kidobtad.


A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.

# 85/101 Időpont okt. 9. 20:35 Privát üzenet


A kérdező kommentje:


volt mellé nyultam,elvagyok egyedül is ott majd lesz megfelelő remélem

2019. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
már kidobta.
2019. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:
Ha nem írod ide ki a kérdésed, még együtt lennétek?
2019. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!