Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és apósom utálnak,...

Anyósom és apósom utálnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már fél éve együtt élünk a szüleivel és kistestvérével. A szülei engem utálnak, főleg az anyós, de nem tudom miért, és igyekszik a mindennapomat pokollá tenni. Elköltözni nem tudunk mert a szülei a családi válalkozás miatt ahol én is dolgozom velük ragaszkodnak, hogy náluk lakjunk vagy legalább ugyan abba a faluba. Fizetést amúgy nem kapok. Azzal nincs is akkora baj, inkább az, hogy szó szerint egész nap dolgozom, igyekszem mindenbe segíteni, takarítok, főzök a kertbe is segítek és ők akkor is utálnak. Az anyós van, hogy hozzám se szól, ha kérdezek úgy válaszol, hogy rám se néz, bármit csinálok azt mondja, hogy nem jó, már a jelenlétébe is kellemetlenül érzem magam.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy megbékéljenek. Mit tehetek még, hogy legalább egy kicsit megkedveljenek?

24 L, vőlegényem 28



2021. febr. 24. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
100%

Szóval náluk laksz, mert nekik így jó, aztán meg elnézed, hogy "eltűrnek"?

Egész nap dolgozol, de fizetséget nem kapsz? Szerinted ez így rendben van?

Rettentően fognak hiányozni ezek az évek a nyugdíjadból, ugye tudod?

Milyen pipogya, anyakisfiával jársz te, hogy eltűri, hogy így bánjanak veled?

2021. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
95%

Én biztos nem tudnék együtt lenni egy ilyen anyucipicifiával aki együtt lélegzik a szüleivel közel a harminchoz, és elnézi hogy a nőjét csicskának használják, ingyen dolgoztatják, és még bunkók is vele. Oké tudom, szereted, bár nem értem, mert én eleve képtelen lennék egy olyan pasit szeretni akinek nincsenek tökei.

Az viszont tutifix hogy ő nem szeret, ezt most mondom. Csak kényelmes neki hogy így több pénze marad a családjának, mert ő hozott egy ingyen munkaerőt, anyuci szoknyájától sem kell elszakadnia mert te mindent eltűrsz, és még ingyen szex is van, amikor csak úgy tartja kedve. Ez a kapcsolat nem egyenlő, ahogy kéne. Te csak adsz, ő pedig csak elvesz, alá-fölérendelt vistonyban vagytok.

Majd akkor leszel felnőtt, ha ezt megérted és lépsz.

Azért arra nagyon kíváncsi lennék hogy a szüleid ehhez mit szólnak.

2021. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy csicska vagy! Megérdemled. Aki nem akarja, azon nem lehet segíteni. Hiába lesz 10 oldalnyi ugyanolyan válasz, ha nem fogod fel. Akkor viszont felesleges volt kérdezni.
2021. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
100%
Telyesen? Ez milyen szó?
2021. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
100%

Bocs a kérdésért tudom irreleváns hiszen helyetted alljak azt a sok rezsit jaj! De ugy amugy igy fizetes nélkül Te igy.. Mit akarsz? Nem tudsz semmit se venni a sajat pénzeden, hiszen nincs, se hobbi se semmi, gyerekrol ne is beszeljunk. Hogy lehet penz nelkul elni?

Tenyleg kvazi egy rabszolga vagy az egy dolog, de hogy hogy lehetsz ennyire buta hogy ingyen dolgozol ezt megerteni nem tudom... Es a ferjed hagyja ezt... Hat ez mindent elmondd.

2021. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
100%
Jól becsicskított az urad is és a kedves családja. Anyuci pici fia akire jó ha a buta asszonyka moss főzz takarít meg az anyuci. Életképtelen moslékok vagytok az uraddal együtt.
2021. febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mennyi rezsit használsz el meg hány órában dolgozol ott? Szerződés, bármi? Önkéntes udvari bolond vagy... remélem kamu a kérdés
2021. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azt hiszi milyen jó dolga van... Nincs albi díj, urával lakik, vállalkozáa van " jómegy" " vanpíz" azt közbe nincs...


Jjajj te szegény lány..lesz ennek még böjtje.

2021. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/89 anonim ***** válasza:
100%
28# es csak reméljük azelőtt jön rá a valóságra mielőtt odaszül a semmire...
2021. febr. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem hogy te jóhiszeműen belekerültél ebbe a helyzetbe, viszont téged csúnyán kihasználnak az anyósék.

Olvasd végig a kérdésed szövegét és gondold át, ha ez egy másik személlyel történne, te mit javasolnál neki?


A vőlegényed mit reagál erre a szituációra? Kiáll melletted? Neki jó ez a helyzet? Beszéltek erről egymás között?

Miért dolgozol ingyen (tb, nyugdíj, megtakarítás, költőpénz személyes holmikra nem jár neked??)

Miért dolgozol annyit? Bőven többet teszel a leírtak alapján mint ami a lakhatásodat fedezi. Gyakorlatilag éhbérért tartanak míg te hasznot hozol a cégükben.

Mi az, hogy nem engedik hogy elköltözzetek? Ez a te/ti életetek, ha akartok 300 km-re is költözhettek, vagy Ausztráliába is mehettek. Azáltal hogy nem adnak fizetést, mondjuk tényleg meg tudják akadályozni a költözést.


Nagyon remélem hogy kamu a kérdés, mert aki ilyen értelmes mondatokat bír írni, annak több esze kell legyen!

2021. febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!