Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom és apósom utálnak,...

Anyósom és apósom utálnak, mit tehetek?

Figyelt kérdés

A vőlegényemmel már fél éve együtt élünk a szüleivel és kistestvérével. A szülei engem utálnak, főleg az anyós, de nem tudom miért, és igyekszik a mindennapomat pokollá tenni. Elköltözni nem tudunk mert a szülei a családi válalkozás miatt ahol én is dolgozom velük ragaszkodnak, hogy náluk lakjunk vagy legalább ugyan abba a faluba. Fizetést amúgy nem kapok. Azzal nincs is akkora baj, inkább az, hogy szó szerint egész nap dolgozom, igyekszem mindenbe segíteni, takarítok, főzök a kertbe is segítek és ők akkor is utálnak. Az anyós van, hogy hozzám se szól, ha kérdezek úgy válaszol, hogy rám se néz, bármit csinálok azt mondja, hogy nem jó, már a jelenlétébe is kellemetlenül érzem magam.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek, hogy megbékéljenek. Mit tehetek még, hogy legalább egy kicsit megkedveljenek?

24 L, vőlegényem 28



2021. febr. 24. 18:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az igazság fáj!

Azért sértődsz meg, mert tudod igazunk van és te is tudod, hogy az ahogy te élsz az nem elviselhető. Nálad most telt be a pohár de úgy érzed nincs hova lépned és reménytelen. De tudod mit? Ez is igaz! Nincs pénzed nem tudsz elmenni sehova, nem áll melletted senki, mert aki melletted lenni is telibetoj.


Tb az nem játék! Akár egy tüdőgyulladás stb... Megfázás! Gyógyszert nem fognak neked írni! És ne is gondoljunk komolyabb dolgokra, mint egy nőgyógyaszati baj ha babát akartok...


Én még azon is elgondolkoznék, hogy a te szüleidhez kimennél külföldre többet is keresnél!


Bocsánat bunkó leszek de felteszem a kérdést!


Milyen férfi az olyan aki nem tudja a családot ( feleség és a gyereke) eltartani? Ha babát is szülsz miből tesztek le neki kenyeret az asztalra? Miből iskoláztatjátok? Miből miből miből???? Ezek a kérdések felmerültek benned?

2021. febr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
100%
A csizkátatás az egy lézező bűncselekmény műfaj sajnos. Ezen nem megsértődni kell csak sokan felháborodtak a szituáción. Éppen miattad, hogy veled hogy bánnak. Ha felháborodsz akkor az elég stockholm szindróma. Vagy a szitu árnyaltabb, mint ahogy felfestetted
2021. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
100%

menj ki a szuleid utan es dolgozz asszisztenskent ott, ha a parod akar, kimehet utanatok es lehet normalis eletetek.

ne add fel az egesz eletedet azert mert szereted, mert o ezek szerint nem szeret teged annyira hogy javitson az eletszinvonalatokon.

2021. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
100%
Vagy adj 1-2 hónapot pasidnak te meg keress pénzt máshol, ne ott ahol utálnak és adj bele a rezsibe abból addig.
2021. febr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
100%
Ha van értelme a gyakorikerdeseknek akkor az, hogy anonim felteheti a kérdést sok ember. Sokan a saját burokban élnek, erről nem tehetnek elszigetelődnek és a pozitiv vagy negatv komfortzónából itt tudnak kimozdulni, látni a társadalom reakciojat. Persze a rendszer nem tökéletes nem kell mindenki válaszát elfogadnád. De megértem lent vagy egy közegben ahol nap mint nap azt suggalmazzák ez a normális, de amit felfestettél, abból nagyon nem ez jön le
2021. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne pár kérdésem feléd és szeretném ha ezekre válaszolnál..


Fél éve LAKTOK együtt igaz? Azelőtt hol laktatok? Mióta vagytok együtt? Mennyi idő után házasodtatok?

Előtte nem utáltak anyósék csak mikor odaköltöztél?

Előtte hol dolgoztál?

Miért mentél be ilyen feltételekbe?


Egy napod abból áll, hogy reggel felkelsz 8 óra ingyen munka, elmész a boltba, megfőzöl, takarítasz, elmosogatsz, mosol... Oké de a többi mit csinál? Párod nem segít neked? Anyós mit csinál?

2021. febr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk engem qrvára zavarna, hogy dolgozom, de ingyen 🤷‍♀️ mégis mi ez a családi vállalkozás?
2021. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te aztán ultra szánalmas vagy. Választ és segíséget vársz, és ahelyett, hogy szembesülnél vele (amivel egy normális ember a gyakorin feltett kérdésére kapott válaszok nélkül is szembesül!), hogy ezt nagyon elcsesztétek, inkább bedurcázol.

Nincs kifogás arra, hogy ingyen csicskáztatnak téged. Ez munka, ez rabszolgaság, ha család, akkoris. Az, hogy a kedves párod ezt hagyja, azt mutatja, hoy nektek együtt se kéne lennetek, mert ha neki ennyire sokadrangú vagy az életében, akkor ebből még lesznek gondok. A szülőknek eleve kár volt olyan vállalkozást indítani, amihez négy ember kell, ha nem tudják fizetni, meg lelkileg zsarolják a gyereküket, hogy ha elmegy, tönkremennek. Nem. MÁR tönkrementek, ha ingyen csicska kell ahhoz, hogy fennmaradjon a vállalkozás. Ezt úgy hívják, hogy vége, csődbe mentek.

Ha lenne egy minimális önbecsülésed, önálló életre törekedtél volna a "fantasztikus" pároddal együtt, ahelyett, hogy becsicskulsz. Ha még a válaszok után se látod be, akkor fogadd el, hogy ez a sorsod, amit te választottál magadnak, mert reménytelen eset vagy. Igazi áldozattípus, meg is érdemled.

2021. febr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
100%
Kamu a kérdés, egyértelmű a kérdező reakciójából.
2021. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
80%
Öhm még hányszor tervezed kiírni?
2021. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!